миша гроф

Пронајдени се 4 резултати на тема „миша гроф“
Радио Милева

Имам уште едно дете: Миша Гроф изненади со изјавата – „Не се гледаме затоа што е непресметлива, се вика Јована Јеремиќ“ (фото)

Водителката Јована Јеремиќ неодамна во утринската програма ја коментираше кавгата меѓу Миша Гроф и Николина Пишек и во таа прилика...
Радио Милева

Брутална војна меѓу свекорот и снаата: Николина Пишек го изгуби сопругот, но неговиот татко не ја остава раат – решил да ја тужи!

Конфликтот меѓу Миша Гроф и неговата снаа,водителката Николина Пишек, вдовицата на покојниот Видоје Ристовиќ, сигурно ќе има судски...