миро кацаров

Пронајдени се 10 резултати на тема „миро кацаров“
Радио Милева

Сите се против уривање на “Универзална сала“, само Миро Кацаров – „ЗА“, а еве и зошто: Петре Шилегов го вработи во „Универзална сала“ портпаролот на коалициониот партнер – ЛДП, само еден месец пред изборите

Идејата која ја промовираа поединци од градската власт на чело со скопскиот градоначалник Петре Шилегов за уривање на „Универзална...
Радио Милева

Паника во „Бекстејџ“ и ЛДП – Миро Кацаров последен му правеше интервју на Петре Шилигов: „Ливче спортска чекаш па се нервираш, се јадеш од внатре, а замисли тест дали си болен или не од корона?“ (ФОТО)

Минатата недела градоначелникот на Скопје, Петере Шилегов објави дека е позитивен на коронавирусоти се повлече во 14 дневна изолација....
Радио Милева

Скандал во „Бекстејџ“: Бугарската старлета Нора Недкова му порача на водителот Миро одат заедно до тоалет за да ги соблече гаќите, па го напушти интервјуто (ВИДЕО)

Вчеравечер во естрадниот магазин „Бекстејџ“ гостуваа старлетите Драгана Спасовска и Нора Недкова од Бугарија. Во рамки на интервјуто,...
Радио Милева

Пукна срам: Ови три наши познати фаци на излегување од продавница ги улови сензорот со неплатени производи (фото)

Многумина можеби ќе кажат дека на нашите познати личности кои се појавуваат на телевизија им е многу лесно за да изгледаат така убави...
Радио Милева

Водителот на „Бекстејџ“ со својата драга, Нова Година ја дочека во Прага: Кој го „чешка“ Миро во Чешка? (ФОТО)

Водителот на најпопуларниот и најгледан ТВ магазин „Бекстејџ“, е во љубов. Неговата „дјевушка“ не е ниту Македонка, ниту живее во...