миљана кулиќ

Пронајдени се 35 резултати на тема „миљана кулиќ“
Радио Милева

Миљана Кулиќ сосе фустан во базенот: Со широко раширени нозе – вежби за релаксација или „повик на секс“ – провокација? (ВИДЕО)

По расправијата со Јована Љубисављевиќ и Стефан Кариќ, Миљана Кулиќ реши да земе здив, па сосе фустанот влезе во базенот. Фустанот не...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ избркан од „Задруга 4“: Физички ја нападна Миљана Кулиќ, па продукцијата го дисквалификуваше (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ  беше дисквалификуван од реалното шоу „Задруга 4“. Тој ги спакува своите работи, се прости од своите цимери и отиде...
Радио Милева

„Јас да се снајдам, а за друго баш ми е гајле“: Милјана Кулиќ шокираше со изјавата како ја отстранува шминката

Милјана Кулиќ уште еднаш ги заинтригира сите гледачи и учесници во реалното шоу „Задруга 4“. Во разговор со Бора, таа откри детали во...
Радио Милева

Ријалити ѕвездата Миљана Кулиќ не излегува од машкиот кревет иако не е толку згодна, ама затоа сестра и е русокоса секс бомба (ФОТО)

Учесничката во реалното шоу „Задруга 4“, Миљана Кулиќ, постојано истакнуваше дека има убави и згодни сестри кои би создале хаос доколку...
Радио Милева

Гоца Тржан првпат проговори за синот на Миљана Кулиќ и нејзиниот бивши сопруг: „Не е време Лена да го запознае својот полубрат“

Некогашниот сопруг на Гоца Тржан и биолошки татко на нивната ќерка, Иван Маринковиќ  во реалното шоу „Задруга“ доби син со Миљана Кулиќ. Гоца...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ збесна, па за малку не крена рака на женско: Обезбедувањето ја спаси Миљана Кулиќ да извлече „жива глава“ (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ и Миљана Кулиќ  за малку ќе направеа од „играчка – плачка“!  Причината за кавгата меѓу нив беа коментарите на...
Радио Милева

Миљана Кулиќ ги загуби живците: Прво го навредуваше водителот, па ги корнеше каблите и кршеше камерите во „Задруга 4“ (ВИДЕО)

Во текот на претходната ноќ, во Белата куќа настана хаос кога Миљана Кулиќ жестоко го навредуваше водителот на „Задруга 4“, Милан Милошевиќ,...
Радио Милева

Испливаа „сочни“ детали од минатото на ријалити ѕвездата Миљана Кулиќ: Го демоилирала локалот кај што работела, го крадела пазарот, татко и бил пијаница…

Градимир Митиќ, познат како жестоко момче од српскиот асфалт, изнесе шокантни тврдења за минатото на ријалити sвездата Миљана Кулиќ. Тој...
Радио Милева

Поранешната полицајка и учесничка во „Задруга 4“ позираше по долка облека пред камерите, а Милјана Кулиќ ја учеше како тоа се прави (видео)

Учесничката на „Задруга 4“ Милјана Кулиќ, за време на состанокот на кој учесниците ги коментираа карактеристиките на другите, ја однесе...
Радио Милева

Гоца Тржан за да заработи во време на корона доби предлог да биде дадилка на синот на Миљана Кулиќ, вака реагираше на понудата

Поранешниот сопруг на Гоца Тржан, Иван Маринковиќ освен ќерката со Гоца,  го има и синот Жељко со учесничката во реалните шоуа, Миљана...