милица тодоровиќ

Пронајдени се 179 резултати на тема „милица тодоровиќ“
Радио Милева

Незадоволна од својот изглед: Милица Тодоровиќ ослабе 4 килограми но, стомакот и е рамен само наутро (фото)

Милица Тодоровиќ доби многу комплименти за својот изглед кога неодамна позираше во костим за капење во Египет. Пејачката ослабе четири...
Радио Милева

„Подготвена сум за бебе“: Милица Тодоровиќ проговори на тема мајчинство, но и статусот на љубовно поле

Пејачката Милица Тодоровиќ деновиве одмара во Црна Гора по настапите и снимањето спотови за нови песни. Таа директно од Црна Гора учествуваше...
Радио Милева

Кога тангата ќе потоне во телесен раскош: Можеби не е баш „широкограда“, ама затоа ретко која може да се пофали со ваква задница каква што има Милица! (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ е доказ дека на убава жена се’ убаво и стои, особено кога ќе го стопи вишокот килограми. Пејачката се здебели...
Радио Милева

Дефинитивно Милица има најдобра задница на естрадата: Сексапилната фолкерка самата себеси „си зема мерка“… пред оледало! (ФОТО)

Атрактивната српска фолкерка  Милица Тодоровиќ ја покажа својата извајана линија во костим за капење. Сексапилната фолкерка самата...
Радио Милева

Жешкиот танц на Милица Тодоровиќ на роденденот на Анастасија: Фолкерката не се „одлепи“ од братот на Гудељ (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ ја собра целата сцена, семејството и пријателите во еден  елитен белградски ресторан, во чие друштво го прослави...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ го гушка бившото момче: Пејачката и братот на Саша Ковачевиќ одново во „шема“? (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео на кое Милица Тодоровиќ го гушка Раде Ковачевиќ, нејзиното поранешно момче и роден брат на познатаиот...
Радио Милева

И Милица Тодоровиќ доживеала непријатности на настап: „Тргна да ми ја снима интимата под фустанчето, а јас го шутнав, па му го фрлив телефонот во публика“

Атрактиваната фолк пејачка Милица Тодоровиќ проговори за непријатностите на настапите кои ги доживеала во текот на кариерата. Згодна,...
Радио Милева

На кој ја посвети пораката? Милица Тодоровиќ со чудна објава: „Мојот бивши на својата девојка сега некаде и кажува дека сум била лоша, идиоти“

Пејачката Милица Тодоровиќ позната е по тоа што со своите поранешни момчиња останува во добри односи, токму и поради тоа изненади со...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ пред камерите секогаш е насмеана и расположена, а нејзините соседи од родниот крај открија како се однесува приватно

Пејачката Милица Тодоровиќ често оди во родниот Крушевац каде што живее нејзиното семејство во нивната семејна куќа. Мештаните на Крушевац...
Радио Милева

Учесниците пресреќни бидејќи ќе ги забавува познатата ѕвезда: Милица Тодоровиќ ќе биде дел од новото реално шоу „Бар“

Во првото вклучување на реалното шоу „Бар“ на курир телевизија, учесниците открија дека на првата забава во петок ќе ги забавува Милица...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ на оваа своја колешка и го „украла“ сопругот: Жена му пред породување, а тој ја изневерувал со неа (ФОТО)

Од сите емотивни врски на познатата српска фолк пејачка Милица Тодоровиќ (31), најдолга беше врската со кореографот Милош Пауновиќ, иако...
Радио Милева

Оваа песна крие голема трагедија: Редовно ја пеат, на неа плачат и кршат чаши дури и познатите фолк ѕвезди како Милица Тодоровиќ или Александра Пријовиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Постои една песна која во себе крие голема трагедија. Неа редовно ја пеат, на неа плачат и кршат чаши дури и познатите фолк ѕвезди од...