миле китиќ

Пронајдени се 28 резултати на тема „миле китиќ“
Радио Милева

Марта Савиќ и Миле Китиќ заедно во јавноста: Пејачката откри за што се расправаат, а тој веднаш реагираше! (фото)

Пејачот Миле Китиќ и неговата сопруга, пејачката Марта Савиќ беа на концертот на Зорица Брунцлик. Ова е вистинско изненадување за јавноста,...
Радио Милева

Миле Китиќ призна дека изневерувањето на сопругата го подмладува: „Штом сменам млада девојка, крвта веднаш ми се освежува“! (ФОТО)

Пејачот Миле Китиќ неодамна призна дека изневерувањето го подмладува и дека ова не е прв пат да ја изневерува сопругата Марта Савиќ. Фолкерот...
Радио Милева

Ќерката на Миле Китиќ разголена, ќе ве остави „со падната вилица“ до колена: Елена во црн кожен корсет, изгледа најсекси на свет (ВИДЕО)

Елена Китиќ на социјалните мрежи објави видео кое многумина остави без зборови… И повеќе од тоа! Особено машкиот свет кога ќе ја види...
Радио Милева

Поради драстичната промена на фризурата на Елена Китиќ, сега коментираат дека личи на нејзиниот татко (фото)

Пејачката Елена Китиќ, покрај талент за музика, ја разбира и модата и често ги изненадува своите следбеници со нов моден избор на нејзините...
Радио Милева

Елена „гори“ од сексапил: Ќерката на Миле Китиќ е секси маче, во тигреста мини бундичка и голо стомаче (ФОТО)

Елена Китиќ, наследничката на пејачката двојка Миле Китиќ и Марта Савиќ, откако неодамна истетовира крст во пределот веднаш над задникот,...
Радио Милева

Ќерката на Миле Китиќ прво му ги собра сите пари, а сега Елена направи и нова шокантна тетоважа – минатиот пат над анусот, сега на лицето! (ФОТО)

Атрактивната ќерка на фолкерот Миле Китиќ, пејачка Елена Китиќ привлекува големо внимание на социјалните мрежи со својот оригинален...
Радио Милева

Пукна бракот на српската фолк двојка Миле Китиќ – Марта Савиќ: Нема веќе циле-миле, се разведе бате Миле или…? (ФОТО)

Неодамна во српските медиуми осамнаа гласините дека пејачот Миле Китиќ и неговата сопруга, пејачката  Марта Савиќ наводно се разведуваат. Соседите...
Радио Милева

Жена му на Миле Китиќ е ултра секси и во шестата деценија: Марта Савиќ е „рибетина“ на плажа во Доменикана (ФОТО)

Пејачката Марта Савиќ, сопруга на српскиот фолкер Миле Китиќ, остана долго време да престојува во Доминиканската Република, од каде ...