милан поповиќ

Пронајдени се 44 резултати на тема „милан поповиќ“
Радио Милева

Бившиот на Северина беше во врска со водителката на „Се’ за љубов“, а фотографиите на кои се во љубовен занес се’ уште кружат на социјалните мрежи (фото)

Врската помеѓу Милан Поповиќ и Катарина Шишмановиќ одамна заврши, но никогаш не беше сосема јасно зошто поранешната водителка се обиде...
Радио Милева

„Кралот на бакарот“ искрен за синот Александар: „Којиќ се грижеше за него, не можам да замислам како би му било во Загреб“ (фото)

Бизнисменот Милан Поповиќ во ексклузивно интервју во емисијата „Сценирање“ на водителката Љиљана Станишиќ на ТВ Курир.рс, опиша како...
Радио Милева

Милан Поповиќ после Игор почна да се гледа и со Кеба, поранешниот на Северина воодушевен од семејството Којиќ (фото)

Поранешниот партнер на Северина наводно на семејството Којиќ  им кажал дека им стои на располагање за сè што им е потребно. Пред неколку...
Радио Милева

Игор Којиќ најпосле ја откри причината за разводот од Северина: „Верувам дека еден ден таа ќе се ослободи од тие канџи“

Синот на Кеба продолжува да ја интригира јавноста откако се смири со бившиот партнер на Северина, а сега Игор Којиќ конечно проговори...
Радио Милева

Милан Поповиќ разврза јазик за односот со Игор Којиќ: „Би било лудо да е така, но ние никогаш не сме биле непријатели“

Бизнисменот Милан Поповиќ, поранешен партнер на пејачката Северина Вучковиќ, неодамна ги изненади сите кога објави фотографија со...
Радио Милева

Прилично бизарно: Првиот бивш маж на Северина бил на роденден кај вториот – еве што му однел за подарок

Дека животот пишува романи докажуваат и поранешните партнери на Северина, Милан Поповиќ и Игор Којиќ, кои по долги години заладени односи...
Радио Милева

Поранешниот сопруг на Северина чека четврто дете : Која е 28 години помладата сопруга на Милан Поповиќ? (фото)

Втората сопруга на Милан Поповиќ е 28 години помлада од него, а атрактивна русокоса е целосна спротивност од неговата прва сопруга. Милан...
Радио Милева

Милан Поповиќ повторно откри нови детали за врската со пејачката: „На Северина и бев финасиски проект“

Познатиот бизнисмен и некогашниот сопруг на Северина Којиќ со која води долга битка за старателството над синот Александар во исповед...
Радио Милева

Прва исповед на поранешниот партнер на Северина: Милан Поповиќ за првпат откри непознати детали за пејачката – „Таа има две лица“

Милан Поповиќ гостуваше во емисијата кај Милорад Мариќ и првпат јавно проговори низ што поминал со Северина, па откри и непознати детали...
Радио Милева

Милан Поповиќ повторно ја доби Северина на суд и синот останува кај него: „Многу сум тажна, 20 месеци сум без детето“

Северина Којиќ и Милан Поповиќ повторно се сретнаа на суд на рочиштето на кое се одлучуваше за старателството на нивниот син кој моментално...