милан калиниќ

Пронајдени се 25 резултати на тема „милан калиниќ“
Радио Милева

Милан Калиниќ го прослави 50-от роденден, а жените и станаа љубоморни на неговата сопруга кога ја видоа оваа негова фотографија (фото)

Милан Калиниќ вчера прослави значаен јубилеј – педесеттиот роденден. Популарниот водител и актер по тој повод не се пофали со славеничката...
Радио Милева

Се соблече Милан Калиниќ и покажа колку е брутално секси – Жените „одлепија“ како изгледа во петтата деценија (фото)

Актерот и водител Милан Калиниќ на 49 години изгледа подобро од многу помлади колеги, а познато е дека одлично се грижи за своето тело....
Радио Милева

Маца – Дискреција во многу нешта е без конкуренција: Познатата босанска старлета на квиз докажа дека убавината е минлива, а глупоста… вечна! (ВИДЕО)

Учесниците во реалното шоу „Задруга“ не се двоумат да ја понудат својата интима на послужавник. Со публиката споделуваат како функционираат,...
Радио Милева

Милан Калиниќ има ќерка убавица, па јавно праша како да ја заштити од армијата додворувачи, а доби вакви одговори: „Тука ништо не ти помага… ќе плачеш“!

Семејството на актерот Милан Калиниќ е неговата најголема поддршка во животот. Неговата сопруга Сандра, во која е заљубен  плени со...
Радио Милева

Учесник во „Никогаш не е доцна“ низ солзи раскажа: „Родителите на момчето преку медиуми донаа дека сум го добил неговото срце!“ (фото)

Учесникот на шоуто „Никогаш не е доцна“, Горан Филиќ Гогач, минатата година го привлече вниманието на јавноста со талентот што го покажа...
Радио Милева

Милан Калиниќ покажа дека во изолација е најважно домашните работи да се поделат: Ем жена – домаќинка, ем Фреди Меркјури… (ВИДЕО)

Милан Калиниќ на својот Инстаграм профил објави смешен клип од својот дом за време на изолацијата. Овој пат актерот и ТВ водител  се...
Радио Милева

Милан Калиниќ е подготвен да стори се’… за љубов: Јавно ја „испофаќа“ сопругата по градите, па ја „залапа“ (ФОТО+ВИДЕО)

Познатиот актер и ТВ водител ги изненади сите што го следат на социјални мрежи со видео и фотографии снимени од неговиот одмор, за кои...