мики црнокрак

Пронајдени се 14 резултати на тема „мики црнокрак“
Радио Милева

Како друг човек: Мики Црнокрак извади фотографија од архива – ќе го препознаете ли во вакво издание? (фото)

Сопственикот на модносто студио „Црнокрк“, Мики Црнокрак е активен на социјалните мрежи, па знае да објави што има ново на професионално...
Радио Милева

Кристина Димитриевска е најубава „девојка од карантинот“ на светот: Македонската убавица онлајн се закити со светска титула – „мис четири ѕида“!

Македонката Кристина Димитриевска е најубавата „девојка од карантинот“ на светот! Таа вчеравечер, 17 мај 2020 година ја понесе оваа онлајн...
Мегафон

Кристина Димитриевска, бившата жена на Даниел Кајмакоски вечер ќе ја претставува Македонија на „Мис Глоуб 2019“, преносот на МТВ од 20:15 часот

Вечер,  21 октомври 2019 година во Улцињ, Црна Гора, 47-ма година по ред, ќе се одржи финалето на изборот за Miss GLOBE 2019. Нашата држава ја претставува...