михајло шаулиќ

Пронајдени се 6 резултати на тема „михајло шаулиќ“
Радио Милева

Синот на Шабан за свадбата одвои повеќе од 70.000 евра: Сопругата на Михајло ќе смени две венчаници за кои дала 20.000 евра (фото)

Михајило Шаулиќ, синот на починатиот пејач Шабан Шаулиќ и неговата бремена девојка Марина Велимировиќ во недела ќе го кажат судбоносното...
Радио Милева

Александра Младеновиќ му даде втора шанса на Михајло: Пејачката и синот на Шабан Шаулиќ, неодамна раскинаа, па сега одново се заедно (ФОТО)

Александра Младеновиќ му даде втора шанса на своето момче Михајло Шаулиќ и ја обнови врската со него. Пејачката и наследникот на Шабан...