мебел

Пронајдени се 15 резултати на тема „мебел“
Радио Милева

„Ѕвездата на Гранд“ пати од инсомнија па моли за помош, бидејќи се бори со проблем кој ја доведе до работ на нервен слом: „Не можам повеќе“

Прославената учесничка од претходната сезона на „Ѕвездите на Гранд“, Атомска Мина изгледа како девојка која го живее својот сон и...
Радио Милева

Драгана Мирковиќ покажа како изгледа нејзиниот дом за време на Велигден, но сите забележаа само еден детаљ (ФОТО)

Српската пејачка Драгана Мирковиќ големиот христијански празник Велигден ќе го дочека како и повеќето граѓани – дома,  во својот...
Радио Милева

На Прија животот и прија, а уште повеќе парите на Боба и Брена: Прво искешира 160.000 евра за нов џип, сега 10.000 за мебел, плус вработила возач, дадилка и куќна помошничка!

Дефинитивно за Александра Пријовиќ (24) нема криза! За време на корона пандемијата, кога повеќето пејачи едвај врзуваат крај со крај,...