мартија станојковиќ

Пронајдени се 26 резултати на тема „мартија станојковиќ“
Радио Милева

Мартија Станојковиќ проговори за критиките дека објавува многу провокативни фотографии за нејзините години: „Да не сум јавна личност, пак истото би го правела“ (видео)

Младата пејачка од Куманово, Мартија Станојковиќ публиката ја препознава по нејзиното учество во регионалното музичко „Пинкови ѕвездички“. Токму...
Радио Милева

Мартија одново покажа дека е „добра партија“: „Малата сирена“ во бикини ги собра „влажните погледи“ и воздишките на машките (ФОТО)

Некогаш слатка мала, денес млада и талентирана пејачка, Мартија Станојковиќ блесна во  регионалното музичко талент шоу „Пинкови ѕвезди“...
Радио Милева

Мартија ќе го освојува регионот, а регионот ја препозна(ва) и пред целосно да му се претстави: На убавата кумановка Македонија и е „тесна“? (ФОТО)

За младата македонска пејачка Мартија Станојковиќ веќе пишувавме дека наскоро се подготвува да ги израдува своите обожаватели со нова...
Радио Милева

Антониа и Мартија подготвени за жешко лето: Младите убавици се на добар пат да им го „украдат шоуто“ на поискусните колешки (ФОТО)

Антониа Гиговска и Мартија Станојковиќ се веројатно двете најпознати и најпопуларни млади пејачки имиња кои последниве 5-6 години се...
Радио Милева

Како од модно списание: Мартија Станојковиќ позираше во костим за капење покрај базен и никого не остави рамнодушен (фото)

Мартија Станојковиќ, девојченцето со ангелски глас кое ја направи Македонија горда со својот талент на музичкото шоу „Пинк ѕвездички“...
Радио Милева

Мартија Станојковиќ за најновите фотографии собра илјадници лајкови и ги остави сите со подотворена уста (фото)

Времето си мнинува многу брзо, а промените сакале ние или не – доаѓаат. Оние кои пред некое време ни се чинеле мали, денес пораснале,...
Радио Милева

Мартија Станојковиќ доминантна со полни усни и црна тантела: Малото девојче од „Пинк ѕвездички“ со комплетна трансформација (фото)

Времето си мнинува многу брзо, а промените сакале ние или не, мора да доаѓаат. Оние кои пред некое време ни се чинеле мали, денес потпораснале,...