марина гагиќ

Пронајдени се 54 резултати на тема „марина гагиќ“
Радио Милева

На нивните медиумски препукувања им нема крај: Барбара Бобак повторно ја поткачи Марина Гагиќ: „Љубоморна е, ќе бидам мајка на нејзиниот син кога ќе се омажам за Дарко“

Кавгата меѓу поранешнaта и сегашната партнерка  на пејачот Дарко Лазиќ ја интригира јавноста со денови. Имено, Барбара Бобак не престанува...
Радио Милева

Бившата на Дарко Лазиќ ја шокирала неговата актуелна девојка: Марина Гагиќ по телефон и се заканила со ќотек на Барбара Бобак

Моментот што ја исфрлил Марина од колосек беше кога Барабара за медиумите изјави дека синот на Дарко, Алексеј, неа ја нарекува: „Мамо“. „Марина...
Радио Милева

Бившите се здружиле против Дарко Лазиќ: Maрина Гагиќ се јавила на Ана Севиќ да бара помош бидејќи пејачот не плаќа алиментација за синот?

  Дарко Лазиќ откако раскина со Марина Гагиќ, започна нова емотивна врска со Барбара Бобак. Меѓутоа, новата девојка на Дарко наводно...
Радио Милева

Марина Гагиќ реши да му го направи животот „пекол“ на Дарко Лазиќ: „Со него нема договор, ќе одиме на суд“! (ФОТО)

Поранешната свршеница на Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ, се пресели кај нејзините родители по раскинувањето со пејачот, а неодамна се шпекулираше...
Радио Милева

Дарко Лазиќ замина за Германија, родителите на несудената сопруга на фолкерот пресреќни: „Нека му е со среќа, само што подалеку од нас…“

Фолкерот Дарко Лазиќ и неговата поранешна свршеница ја раскинаа свршувачката и по кратко време тој замина за Германија. На нејзините...
Радио Милева

Дарко Лазиќ вереницата „го откачи“ и на Инстаграм: Марина Гагиќ го отследи таткото на своето дете и ги избриша сите заеднички фотографии (ФОТО)

Откако Дарко Лазиќ со месеци се уверуваше и себеси и јавноста дека тој е сè уште со Марина и дека таа ќе се врати кај него, се чини дека...
Радио Милева

Раскинаа Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ- се огласи свршеницата на пејачот: „Ние не ја ни закажавме свадбата за да ја откажеме“

По долгите шпекулации за односот помеѓу Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ, поранешната свршеница на пејачот сега конечно ја откри вистината...
Радио Милева

„Не знам дали би издржала“: Свршеницата на Дарко Лазиќ искрено за најтешкиот период поминат со пејачот кој за влакно и избега на смртта

Марина Гагиќ, свршеницата на пејачот Дарко Лазиќ, зборуваше во емисијата во живо, за нејзината и за новата професија на Лазиќ: – Започнавме...
Радио Милева

„Јас не бев поп, па станав пејач, занеше со кого влегува во врска“: Дарко Лазиќ бурно реагираше на критиките на свршеницата Марина

Во последното интервју, Марина Гагиќ го критикуваше својот свршеник, пејачот Дарко Лазиќ, а тој не молчеше на овие јавно изнесени приговори. Имено,...