маријана зоњиќ

Пронајдени се 14 резултати на тема „маријана зоњиќ“
Радио Милева

Викторија Митровиќ и Маријана Зоњиќ во женска тепачка во „Задруга 5“: Тупаници, клоци и корнење коси, кутнати во кревет (ВИДЕО)

Викторија Митровиќ имаѓе жесток судир  со Маријана Зоњиќ среде ноќ во кревет, пред камерите на реалното шоу „Задруга 5“. Таа се растрча...
Радио Милева

Ријалити учесничката Вики Митровиќ со шокантана изјава: „Мене не ме е*ел само оној што брзал да стигне на воз“ (ВИДЕО)

За време на кавгата со Маријана Зоњиќ, Викторија Вики Митровиќ откри дека била интимна со нејзиното поранешно момче, пејачот Игор Костиќ...
Радио Милева

Маријана Зоњиќ ноќта пред да влезе во „Задруга 5“ ја минала кај Аца Лукас: Старлетата и пејачот пееле, пиеле, се се*сале… а за малку не завршиле и во „тројка“ (ФОТО)

Учесничката во тукуштозапочнатата нова сезона на „Задруга 5“, старлетата  Маријана Зонјиќ изјави дека ноќта пред да влезе во реалното...
Радио Милева

Станија и во „Задруга 5“ потврди дека е убавица со најубава задница: Танга шминкање и „жежок танц“ на двете секси старлети на масата за рулет (ВИДЕО)

Атрактивната ријалити ѕвезда Станија Добројевиќ важи за една од најубавите жени во регионот, а тоа го покажа и перед некоја вечер додека...
Радио Милева

Учесничката во „Задруга 5“ тврди дека ноќта пред да влезе во реалното шоу ја поминала во креветот на Аца Лукас: „Ме покани на интимни односи со повеќе девојки“

Пејачката и задругарката Маријана Зонјиќ (25) тврди дека ноќта пред да влезе во „Задруга 5“ ја поминала во креветот на Аца Лукас. Имено,...
Радио Милева

Маријана Зоњиќ како да ќе снима „порниќ“: Скандалозната ријалити старлета предизвика бура со нова тура голи фотографии (ФОТО)

Сексапилната ријалити старлетата Маријана Зоњиќ на јавноста и стана позната по многуте скандали што и ги припишуваа. Меѓу останатото,...
Радио Милева

Маријана Зоњиќ покажа каква секси задница има: Кој не би ја гледал, кога ријалити ѕвездата има га*е за медал? (ВИДЕО)

Ријалити старлетата Маријана Зоњиќ на јавноста и стана позната по тоа што беше избркана од реалното шоу „Задруга“, а тврдеше и дека...
Радио Милева

Риалити старлетата која беше избркана од „Задруга“ и беше „во шема“ со Аца Лукас, сега страсно се „залапа“ со… девојка! (ВИДЕО)

Ријалити старлетата Маријана Зоњиќ на јавноста и стана позната по тоа што беше буквално избркана од реалното шоу „Задруга“, а тврдеше...
Радио Милева

Маријана Зоњиќ себеси си приреди малку забава, а на сите останати, малку повеќе од возбуда: Ријалити старлетата сподели секси видеопрезентација од изолација (ВИДЕО)

Ријалити старлетата Маријана Зоњиќ ка јавноста и стана позната по тоа што беше избркана од реалното шоу „Задруга“, а тврдеше и дека...
Радио Милева

Маријана Зоњиќ тврди дека е во врска со Аца-Лукас: Ме викна во неговиот стан веднаш штом излегов од „Задруга“ (ФОТО)

Ријалити старлетата Маријана Зоњиќ, која беше избркана од „Задруга“, тврди дека била во врска со Аца Лукас и дека пејачот  ја повикал...
Радио Милева

Испливаа „скокотливи“ пораки на Аца Лукас и Маријана Зоњиќ: Фолкерот и младата „задругарка“ договараат секс во 4 наутро!

Аца Лукас (50) важи за една од најголемите заводници во шоу- бизнисот во Србија, а последната позната девојка што ја завел е пејачка и учесник...
Радио Милева

Вук Моб и Маријана Зоњиќ: Бившата „задругарка“ орално го задоволила српскиот рапер сред клубот во кој настапувал?

Раперот Вук Моб, наводно, бил орално задоволен од поранешната учесничка на „Задруга“,  Маријана Зоњиќ на неговиот настап во Будва. Според...
Радио Милева

Аца Лукас вака се бранеше откако медиумите му ја објавија преписката со Маријана Зоњиќ: „Сакате ли да ви дадам преписка во која Бијонсе ме повикува за секс”

Аца Лукас  се огласи по повод пораките кои се појавија, во кои, наводно, ја повикува учесничката во „Задруга 2“ Маријана Зоњиќ  во неговиот...