маја беровиќ

Пронајдени се 49 резултати на тема „маја беровиќ“
Лице в Лице

Маја Беровиќ: „Мајчинството ме промени,станав почувствителна и почувствував вистинска и чиста љубов“ (ВИДЕО)

Поп-фолк ѕвездата Маја Беровиќ по пауза од повеќе од една година им се врати на вообичаените шоу биз активности. На задоволство на нејзините...
Радио Милева

Дали „мала од скандала“ им стана муза? По Маја Беровиќ сега и Милица Дабовиќ во ист стајлиг како Карлеуша (фото)

Милица Дабовиќ во емисијата „Магазин ИН“ се појави во креација која веќе имавме можност да ја видиме и претходно. Сепак, не на неа. Имено,...
Радио Милева

Јелена Карлеуша и Маја Беровиќ беа другарки, па станаа сопернички: Која од која копира – пејачките случајно или намерно двете исто облечени? (ФОТО)

Често се случува дамите од јавната сцена да се копираат една со друга кога станува збор за стајлингот.Сепак, постои и можност понекогаш ...
Радио Милева

Прво Маја Беровиќ ги шокираше фановите, а потоа тие ја шокираа неа: Сакаше да личи на Карлеуша, а им заличе на Стоја! (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео на пејачката Маја Беровиќ од еден нејзин скорешен настап. Со истото прво таа ги шокираше фановите,...
Радио Милева

Маја Беровиќ без шминка во опуштено издание го прошета наследникот, а нејзината фигура по породувањето ги изненади сите (фото)

Пејачката Маја Беровиќ ретко доаѓа во Белград, но овој пат реши да прошета по улиците, но со мало засилување. Како новопечена мајка, таа...
Радио Милева

За прв пат во јавноста откако стана мајка, пејачката откри како се снаоѓа: Маја Беровиќ е вистинска „бомба“ (фото)

Пејачката Маја Беровиќ се породи пред седум месеци, а синот го крсти Лав. Таа сега реши да им се врати на деловните обврски, па настапи...
Радио Милева

„Фризер, миникир, педикир и соба за медитација“: Еве колку Маја Беровиќ платила за породувањето (фото)

Маја Беровиќ се породи вчера (21.02.2022) во болница во Австрија. Пејачката на свет донесе машко момче за кое го одбра името Лав. Како што пишуваат...