маца дискреција

Пронајдени се 32 резултати на тема „маца дискреција“
Радио Милева

Маца – Дискреција во многу нешта е без конкуренција: Познатата босанска старлета на квиз докажа дека убавината е минлива, а глупоста… вечна! (ВИДЕО)

Учесниците во реалното шоу „Задруга“ не се двоумат да ја понудат својата интима на послужавник. Со публиката споделуваат како функционираат,...
Радио Милева

Аца – Лукас отворено проговори за секс аферите со Маца-Дискреција и Маријана Зоњиќ: „Сите сакаме да нè сакаат жените, но прашање е со што се фалиме“ (ФОТО)

Српскиот фолк пејач Аца Лукас отворено се осврна на неговиот приватен живот. „Да не развиваме сега некои теории и филозофии за љубовта,...
Радио Милева

Маца – Дискреција со „валкани“детали од снимањето филмови за возрасни во Дубаи: „Црнците ме полне а како бабура“! (ФОТО)

Босанската старлета и актерка во филмови за возрасни Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција и се претстави на јавноста пред...
Радио Милева

Маца – „Дискреција“ јавно бара мажи за снимање филмови за возрасни: „Сите сте добредојдени, ова се моите услови“ (ВИДЕО)

Старлетата и реалити sвезда, Маца – Дискреција, отвори јавен конкурс, па ги повика сите мажи кои би сакале да снимаат филмови за возрасни...
Радио Милева

И на Маца – Дискреција бизнисот и е во стагнација: Кога и порно-старлетата се жали дека слабо и оди, значи навистина е тешко! (ФОТО)

Иако досега со гордост истакнуваше  дека хируршки ги зголемила само своите гради, Маца – Дискреција очигледно повторно го посетила...
Радио Милева

И Маца – Дискреција има не нов муштерија, туку ново момче и тоа за сериозно: Старлетата ќе се мажи? (ФОТО)

Босанската старлета и ријалити ѕвезда Сенада Нуркиќ, попозната како Маца- Дискреција, изгледа решила да се „смири“. Старлетата прослави...
Радио Милева

Kако изгледаaт животите на учесничките во првите сезони на „Задруга“: Една се смири со насилникот, други продаваат голи фотографии на Интернет, трета нема ниту за леб…! (ФОТО)

Некои учеснички во првите две сезони на „Задруга“ за кои многу се зборуваше, многумина ги заборавија, додека има и такви кои постојано...
Радио Милева

Српскиот пејач и ријалити ѕвезда уапсен на граница, откако се најде на потерница: Бора – Сантана заврши во апсана (ФОТО)

Поранешниот задругар и шоумен Бора – Сантана, кој беше уапсен пред пет дена кога се обидел да ја премине границата и да влезе во Република...
Радио Милева

Маца – Дискреција го раскажува своето „најжестоко“ сексуално искуство: „Потоа не можев нормално да седнам на зад*икот“ (ВИДЕО)

Поранешната учесничка во релното шоу „Задруга“, Сенада Нуркиќ, во јавноста позната како  „Маца – Дискреција“ отворено зборуваше...