маца дискреција

Пронајдени се 41 резултати на тема „маца дискреција“
Радио Милева

Маца – Дискреција се пофали со естетска корекција на забите зашто и пречеле при пушење, ама кога водителката ја праша каква тоа врска има со цигарите, одговорот на старлетата сите ги шокираше (ВИДЕО)

Маца Дискреција, познатата ријалити учесничка и старлета чие вистинско име е Сенада Нуркиќ, при едно свое гостување во медиумите, во...
Радио Милева

Маца Дискреција не може баш секој да ја легне: Еве само под кои услови момче може со неа полово да општи (ФОТО)

Старлетата и поранешна ријалити учесничка Сенада Нуркиќ, попозната како Маца -Дискреција, повторно ја шокираше нашата јавност во една...
Радио Милева

Маца Дискреција објасни како успеала Теодора Џехверовиќ: Старлетата ја прозва бившата ријалити цимерка дека „им се нудела на старци“ (ФОТО)

Старлетата и поранешна риалити учесничка Маца Дискреција, неодамна гостуваше во емисија каде прозва бројни јавни личности. Најпрвин...
Радио Милева

Маца Дискреција направи естетска корекција одзади, па сега контроверзната старлета и ријалити убавица има нова задница: „Цврст ме и голем, докторот супер ми го направи“ (ВИДЕО)

Контроверзната ријалити учесничка и старлета Сенада Нуркиќ, позната како Маца Дискреција, открила дека го оперирала задникот.   View...
Радио Милева

Прва фотографија на Ана Николиќ по случувањата на скандалот: Еве како изгледа пејачката и кој и прави друштво (фото)

Ана Николиќ не е видена во јавноста откако се скара во медиумите со нејзиниот сега веќе поранешен соработник Саша Мирковиќ, по што се...
Радио Милева

Јелена Ѓоковиќ стана мета на познатата старлета: Маца Дискреција упати погрдни зборови за сопругата на Новак (видео)

Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција, која се прослави со учеството во реалните шоуа, а откако отвори сметка на веб-страницата...
Радио Милева

Вака изгледала Маца – Дискреција без ниту една естетска корекција: Старлетата – „натурале“! (ФОТО)

Босанската стралета и некогашна ријалити учесничка Сенада Нуркиќ, попозната како Маца – Дискреција е една од најпознатите во регионот. Со...
Радио Милева

Маца – Дискреција во многу нешта е без конкуренција: Познатата босанска старлета на квиз докажа дека убавината е минлива, а глупоста… вечна! (ВИДЕО)

Учесниците во реалното шоу „Задруга“ не се двоумат да ја понудат својата интима на послужавник. Со публиката споделуваат како функционираат,...
Радио Милева

Аца – Лукас отворено проговори за секс аферите со Маца-Дискреција и Маријана Зоњиќ: „Сите сакаме да нè сакаат жените, но прашање е со што се фалиме“ (ФОТО)

Српскиот фолк пејач Аца Лукас отворено се осврна на неговиот приватен живот. „Да не развиваме сега некои теории и филозофии за љубовта,...
Радио Милева

Маца – Дискреција со „валкани“детали од снимањето филмови за возрасни во Дубаи: „Црнците ме полне а како бабура“! (ФОТО)

Босанската старлета и актерка во филмови за возрасни Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција и се претстави на јавноста пред...
Радио Милева

Маца – „Дискреција“ јавно бара мажи за снимање филмови за возрасни: „Сите сте добредојдени, ова се моите услови“ (ВИДЕО)

Старлетата и реалити sвезда, Маца – Дискреција, отвори јавен конкурс, па ги повика сите мажи кои би сакале да снимаат филмови за возрасни...
Радио Милева

И на Маца – Дискреција бизнисот и е во стагнација: Кога и порно-старлетата се жали дека слабо и оди, значи навистина е тешко! (ФОТО)

Иако досега со гордост истакнуваше  дека хируршки ги зголемила само своите гради, Маца – Дискреција очигледно повторно го посетила...
Радио Милева

И Маца – Дискреција има не нов муштерија, туку ново момче и тоа за сериозно: Старлетата ќе се мажи? (ФОТО)

Босанската старлета и ријалити ѕвезда Сенада Нуркиќ, попозната како Маца- Дискреција, изгледа решила да се „смири“. Старлетата прослави...
Радио Милева

Kако изгледаaт животите на учесничките во првите сезони на „Задруга“: Една се смири со насилникот, други продаваат голи фотографии на Интернет, трета нема ниту за леб…! (ФОТО)

Некои учеснички во првите две сезони на „Задруга“ за кои многу се зборуваше, многумина ги заборавија, додека има и такви кои постојано...
Радио Милева

Српскиот пејач и ријалити ѕвезда уапсен на граница, откако се најде на потерница: Бора – Сантана заврши во апсана (ФОТО)

Поранешниот задругар и шоумен Бора – Сантана, кој беше уапсен пред пет дена кога се обидел да ја премине границата и да влезе во Република...