луѓе

Пронајдени се 38 резултати на тема „луѓе“
Радио Милева

Светски познатата манекенка поради болеста што ја има на кожата страда и психички: „Не сакаа да ме допрат, ставаа ракавици!“ (фото)

Светски позната манекенка Кара Делевињ уште еднаш го привлече вниманието на јавноста на неодамна одржаната Мет Гала. Делевињ се појави...