лола астанова

Пронајдени се 6 резултати на тема „лола астанова“
Радио Милева

Познатата светска пијанистка Лола Астанова речиси гола со „Halloween“ честитка: „Не ме нарекувај ангел!“

Познатата светска пијанистака Лола Астанова, која наскоро треба да има мини турнеја по Балканот каде ќе одржи неколку концерти во Софија,...
Лице в Лице

Сексапилната пијанистка Лола Астанова пред претстојните концерти во Загреб, Белград, Софија и Скопје: „Никогаш не сум била девојка на Стјепан Хаусер“

Лола Астанова зборува за себе и својата кариера во пресрет на нејзините концерти во Загреб, Белград, Софија и Скопје, од кој првиот е...
Радио Милева

Мажите му завидуваат, а на Јелена сигурно не и е сеедно: Ѓоковиќ има најсекси професорка по пијано (видео)

Видеото на Новак Ѓоковиќ и пијанистката Лола Астанова го обиколи светот, а во истото, најдобриот српски тенисер се обиде да ги „измами“...