љупка митрова

Пронајдени се 55 резултати на тема „љупка митрова“
Радио Милева

Кога Љупка Митрова се (с)облекува за она што го носи на себе да го промовира, здивот сам запира! (ФОТО+ВИДЕО)

Македонската модна блогерка, инфлуенсерка и модел, атрактивната Љупка Митрова одново е во фокусот на машките и не само машките желби!...
Радио Милева

Љупка Митрова ја отвори душата… меѓу редови: „Најубаво изгледам кога емотивно сум повредена“ (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивната и сексапилна струмичанка Љупка Митрова, позната како македонски топ модел, модна блогерка, инфлуенсерка, кумашинка на...
Радио Милева

Лила, Љупка Митрова и Ирена Спасовска – три убавици, два заеднички именители, еден избор: На која најдобро и легна? (ФОТО)

Лила Филиповска, Љупка Митрова, Ирена Спасовска… Три македонски убавици, секоја од нив убава на свој начин. И трите имаат еден заеднички...
Радио Милева

Најпознатата македонска инфлуенсерка остана без својот „Инстаграм“ профил: Љупка Митрова жртва на хакерски напад или се самоизбриша?

Социјалните мрежи во последно време стануваат се поголем алат за бизнис, дигитален маркетинг и заработување. Една таква платформа е...
Радио Милева

Дарко Спејко го прекина молкот за пропаднатата љубовна врска со Љупка Митрова и ја откри причината за разделбата (видео)

Веќе подолго време домашните медиуми се обидуваа да извлечат потврда од поранешните љубовници Дарко Спејко и Љупка Митрова, дека нивната...
Радио Милева

Кога Љупка Митрова ќе ти пушти јазик и во танга бикини ќе ти сврти задник, ти доаѓа да и го… сликаш… за реклама! (ФОТО+ВИДЕО)

Кога си ќерка на богат струмички бизнисмен, а патем и кумашника на премиерот, се’ е многу полесно.  Сепак, најпознатата македонска...
Радио Милева

Љупка Митрова им го сврте грбот на Грците: Панорама на Солун од високо, со струмичка позадина, одблизу! (ФОТО)

Атрактивната  македонска модна блогерка инфлуенсерка празникот на трудот го мина рекреативно, ама не во природа туку во урбана средина....