љупка митрова

Пронајдени се 73 резултати на тема „љупка митрова“
Радио Милева

Љупка Митрова се изгуби во рајот на земјата: Не знаеш кој е поегзотичен, природата или нејзината раскошна голотија (фото)

Секоја година овој париод меѓу познатите Македонци има такви кои наместо зима, претпочитаат лето. Излез и бегство од временската сезона...
Радио Милева

Речиси… се’ што е убаво и што ќе посака и е на дофат: Љупка Митрова е гладна за уметност, хедонизам и… секс? (ФОТО)

Љупка Митрова, позната струмичанка, во блиски роднински релации со семејството Заеви, ќерка на богат претприемач и бизнисмен, мајка...
Радио Милева

Овие три познати Македонки ги имаа најжешките новогодишни стајлинзи, а шлицот кај едната излезе од контрола (фото)

За дамите од естрадата новогодишниот стајлинг е нешто за кое предвреме се мисли и реализира. Исклучоци секако дека има, особено кај...
Радио Милева

Љупка Митрова со утрински ритуали за здрав живот го започнува денот: Стриптиз, јога и витаминска бомба на струмичката „секс бомба“!

Моделот, модна блогерка и инфлуенсерка Љупка Митрова никако не ги пропушта миговите посветени на нејзината нова пасија – јогата!...
Радио Милева

Атрактивната струмичанка навлечена на јога: Кога Љупка Митрова прави мост и мажите и жените имаат една желба… само различна!

Моделот, модна блогерка и инфлуенсерка Љупка Митрова не престанува да ја изненадува јавноста со својата приватност. Како никогаш до...
Радио Милева

Македонски сексапил со италијански шмек за длабок џеб: Љупка Митрова го вкуси, погледна и искуси најубавото од Италија, но сепак остана ненаситна (фото)

Откако повторно се активитраше на социјалните мрежи, атрактивната струмичанка, модел, инфлуенсерка и модна блогерка, Љупка Митрова,...
Радио Милева

Љупка Митрова модно издоминира на Скопски моден фестивал и покажа дека за силен впечаток не треба многу китење (фото)

Измината недела Скопје три дена ја славеше модата на третата сезона на Скопски моден фестивал кој се случуваше во еден ноќен клуб во...
Радио Милева

Познатата модна блогерка, модел и инфлуенсерка не штеди на уживање: Луксуз, егзотика и сексапил… Љупка Митрова летува во раскошен стил! (ФОТО)

Откако ја заврши љубовната романса со кумановскиот „ријалити фраер“ Дарко Спејко, атрактивната модна блогерка, модел и инфлуенсерка...
Радио Милева

Разголена директорка во жешко црвено: Кумашинката на Заев, Љупка Митрова, се враќа на социјалните мрежи – бујни гради на мегдан, жартиери и поза за машка хипноза (фото)

За познатата македонска модна блогерка, инфлуенсерка, модел, поранешна или сегашна, згодната Љупка Митрова, изминатите неколку години...
Радио Милева

Како лик од жешкиот белградски асфалт од 90-ите: Ќе погодите ли кое е ова, денес многу познато македонско момче? (ФОТО)

Предизвикот што стана еден вид помодарство на социјалните мрежи да се покаже како си изгледал пред една еценија или повеќе, го прифатија...
Радио Милева

Лила, Љупка Митрова и Ирена Спасовска – три убавици како секси тигрици: Секоја од нив по ист избор посегна, само на која најдобро и легна? (ФОТО)

Лила Филиповска, Љупка Митрова, Ирена Спасовска… Три македонски убавици, секоја од нив убава на свој начин. И трите имаат еден заеднички...
Радио Милева

Љупка Митрова по теркот на регионалните и светските старлети: Заради карантинот, тенот не смее да трпи (ФОТО)

Корона пандемијата и карантинот на сите им го превртеа животот наопаку, па кој како знае и умее се снаоѓа и адаптира на новонастанатите...
Радио Милева

Љупка Митрова носталгично се присети на денешниов ден: Тогаш со Спејко на свадба кај неговата бивша, денес и самата бивша… и таа и невестата! (ФОТО)

Кога емоциите ќе ги поттикнат сеќавањата, сликите од минатото бргу поминуваат низ главата како премотан филм, застанувајќи само на...