љубовен живот

Пронајдени се 10 резултати на тема „љубовен живот“
Радио Милева

„После врска од 4 години, за 9 дена се омажив за друг“: Славица Чуктераш открива детали од љубовниот живот (фото)

Славица Чуктераш изнесе малку познати детали од нејзиниот приватен живот и изненади многумина. Таа објасни дека пред бракот, кој веќе...
Радио Милева

Се помири со Садетин, а зимува со Мустафа: Љубовниот живот на Емина Јаховиќ постојано во фокус, а сега таа ја открива вистината

Љубовниот живот на Емина Јаховиќ извесен период е во фокусот на јавноста и регионалните медиуми. Таа се помири со своето поранешно момче...
Радио Милева

Тајно се венчале: Пред Тони, Драгана Мирковиќ била во десетгодишна љубовна врска, а истиот човек бил и со Мира Шкориќ (фото)

Фолк sвездата Драгана Мирковиќ имаше голема љубов пред да се омажи за бизнисменот Тони Бијелиќ. Врската со тој човек траеше десет години,...
Радио Милева

Тој беше љубовта на Ана Бекута: Се запознаа во 80-тите, а 10 години подоцна го остави за колега од бендот (фото)

Ана Бекута веќе неколку години е во емотивна врска со некогашниот министер Милутин Мркоњиќ, а на јавноста и е малку познато дека пејачката...