Љубинка Буба Добросављев

Пронајдени се 3 резултати на тема „Љубинка Буба Добросављев“
Радио Милева

Беша една од првите водителки на „Ѕвездите на Гранд“, па доби отказ: Иако изгледа топ, Саша Поповиќ ја „шутна“, а еве и зошто?! (ФОТО)

Ретко кој се сеќава на Љубинка Буба Добросављев која беше една од првите водителки која ги водеше „Ѕвездите на Гранд“, а во 2011 година...
Радио Милева

Вања Кнежевиќ беше дисквалификувана од „ЅГ“ поради прекршување на правилата, а Саша Поповиќ оваа водителка ја избркал од Гранд поради лапсус

Teмата за дисквалификација на Вања Кнежевиќ се уште е главна во медиумите. Имено, кандидатката беше исфрлена од „Ѕвездите на Гранд“...