љуба перучица

Пронајдени се 7 резултати на тема „љуба перучица“
Радио Милева

Бившото момче на Прија, пејачот Љуба Перучица сними песна за коронавирусот: „Ој Короно ку*во стара, нема кој со кого да се дружи, дур’ овој вирус кружи“ (ВИДЕО)

Бившото момче на снаата на Брена, пејачката Александра Пријовиќ, напиша песна за коронавирусот и истата ја сними и постави на својот...
Радио Милева

Погледнете како реагираше Александра Пријовиќ кога прв пат по веридбата го сретна бившото момче Љуба Перучица во Гранд! (ФОТО)

Идната снаа на Брена, Александра Пријовиќ и нејзиното бившо момче Љуба Перучица се сретнаа зад сцената за време на снимањето на “Гранд...