ксенија крањец

Пронајдени се 3 резултати на тема „ксенија крањец“
Радио Милева

Ксенија од новото ријалити „Бар“ го избрука раперот Девито: „Ми бараше гратис пристап до моите голи фотографии на Онли фанс, за да може да маст**бира пред спиење“

Ксенија Крањец од Словенија , учесничка во реалното шоу „Бар“, жестоко го посрамоти раперот Девитo. Таа откри дека тој има „змија во...
Радио Милева

Само што влезе во „Бар“, веднаш направи „дар-мар“: Жешката Ксенија Крањец е сон на сите мажи и во новото ријалити и на најзината „страница за возрасни“ (ФОТО)

Учесничката во најновото реалното шоу „Бар“, Ксенија Крањец од Словенија, веднаш штом влезе, направи хаос меѓу учесниците на шанкот! Атрактивната...