Крстиња Тодоровиќ

Пронајдени се 8 резултати на тема „Крстиња Тодоровиќ“
Радио Милева

Ветено – исполнето: Саша Поповиќ ја плати операцијата на Крстиња од „Ѕвездите на Гранд“, а еве колку искешира

Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“, Крстиња Тодоровиќ успеа драстично да ослабе, а Саша Поповиќ  и вети дека ќе и плати операција за...
Радио Милева

Крстиња Тодоровиќ, натпреварувачката од „Ѕвездите на Гранд“ ја откри причината за смртта на трагично починатиот пејач Момир Луковац: „Се самоубил со пиштол во станот“!

Крстиња Тодоровиќ, натпреварувачкатат во „Ѕвездите на Гранд“ и трагично починатиот пејач Момир Луковац (24) заедно оделе во музичко...
Радио Милева

Зад сцената на „Ѕвездите на Гранд“: Александар Јосифовски во друштво на кандидатката со најголема трансформација оваа сезона (фото)

Александар Јосифовски е еден од учесниците во музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ кој успеа да го освои жирито и публиката со рок музиката. Јосифовски...
Радио Милева

Саша Поповиќ вети дека ќе и плати операција: Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ ослабе неверојатни 80 килограми (фото)

Натпреварувачката во „Ѕвездите на Гранд“, Крстиња Тодоровиќ, по операцијата на желудникот драстично ослабе, а таа еднаш откри дека...
Радио Милева

Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ ослабе 60 килограми, а Саша Поповиќ ветил дека ќе и плати операција за ослободување на вишокот кожа

Натпреварувачката во „Ѕвездите на Гранд“, Крстиња Тодоровиќ, по операцијата на желудникот драстично ослабе, а сега откри дека Саша...