кристина димитриевска

Пронајдени се 74 резултати на тема „кристина димитриевска“
Радио Милева

Кристина Димитриевска – жешка и разголена во секоја прилика: Еротика за по дома, во садо-мазо латекс, како секс бомба за на сцена (ФОТО)

На македонската мисица, модел, пејачка… Кристина Димитриевска разголувањето и стана навика, позирањето редовна рекламно- инфлуенсерска...
Радио Милева

Кристина Димитриевска во „видео за возрасни“, ве има на нишан: Македонската секси мисица во постела, ја чисти цревката на пушката (ФОТО+ВИДЕО)

За Кристина Димитриевска, македонската манекенка и топ модел очигледно важи онаа, народната: „Вода стои, таа не стои“. И навистина е...
Радио Милева

Кристина Димитриевска „раскомотена“ на „интимна дужба“ со ДЈ Боно, кој прво ја гушкаше, па ја праша: „Имаш дечко“? (ФОТО)

На Кристина Димитриевска по неодамнешниот севте јавен музички настап во Велес, по се’ изгледа дека и тргна… Соработката со некои...
Радио Милева

Кристина Димитриевска го имаше првиот настап како пејачка по теркот на српските ријалити старлети: „Што ако е плејбек, кога ионака сите дојдоа за да ја видат“ (ФОТО)

Мисица, модел, пејачка… Ова последново за прв пат и се случи на Кристина Димитриевска на еден настап пред публика, која по разводот...
Радио Милева

Кристина Димитриевска подготвена за „руски бакнеж“: Мисицата природната убавина ја „зачини“ со естетска корекција (ФОТО)

Откако по разводот со Даниел Кајмакоски како од „земја да изникна“, иако и пред тоа беше малку позната, за Кристина Димитриевска последниве...
Радио Милева

Кога Кристина Димитриевска оди во провод се’ е легитимно и интимно: И нашата мисица разголена како Карлеуша и Милица (ФОТО)

Македонската мисица, топ модел, пејачка… Кристина Димитриевска тргна да гради кариера на неколку полиња, но никако не го запоставува...
Радио Милева

Кристина Димитриевска од прашањата на нејзините Инстаграм следбеници извлече неколку поенти: Непристоен предлог, самоубиствена понуда и една дилема – бившиот сопруг е „лошо“ момче или таа е „лоша“ девојка?

Македонмнската мисица, манекенка, модел и пејачка Кристина Димитриевска почна се’ почесто да одговара на прашања на нејзините Инстаграм...
Радио Милева

Кристина Димитриевска одговараше на нивните прашања, па со една фотографија во неколку пози ги стави во дилема обожавателите: Носи ли долна облека Кристина, кога ќе облече летно фустанче и во зима? (ФОТО)

Македонската мисица, топ модел, пејачка… Кристина Димитриевска решена е по секоја цена да изгради кариера. Се обидува паралелно ...
Радио Милева

Кристина Димитриевска на „Инстаграм дружба“ со следбениците: По комплименти за нејзиниот изглед, ја прашаа дали би се сликала топлес – еве што одговори

Maкедонската мисица Кристина Димитриевска  постојано добива пораки, комплименти, позитивни коментари за нејзиниот изглед. Таа е активна...
Радио Милева

Две различни работи, а заклучоците исти: Од наполнет пиштол и поглед на Кристина Димитриевска во бикини, тешко дека ќе ги тргнете вашите мисли! (ФОТО)

Македонската мисица, балканска убавица, модел, пејачка… во што ли уште се’ не се проба Кристина Димитриевска, се соблече во бикини,...
Радио Милева

За дамите од македонската естрада, животински принт е во мода: „Змија да те апне или зебра да те бапне?“ (ФОТО)

Лето е, па да не се соблечеш по костим за капење, исто како летото да не дошло или да те одминало. Затоа дамите од домашната естрада решија...
Радио Милева

Македонската мисица како божица на љубовта, страста и сексот: Кристина Димитриевска е синоним за ерос! (ФОТО)

Македонска убавица, модел, мисица, фитнес тренер, пејачка, од пред некое време и водителка, Кристина Димитриевска и кога не е професионално...
Радио Милева

Кристина Димитриевска слави роденден во ист ден со својата мајка: Најголемиот подарок обете веќе го добија (ФОТО)

Кристина Димитриевска, дамата околу која последниве година – две се плетат разни приказни, а таа постојано е во фокусот на јавноста...
Радио Милева

Дали Даниел Кајмакоски навистина беше „отруен“ од бившата сопруга Кристина или тоа беше само „невешта глума“, никогаш не дознавме… Сега пејачот „Глуми дека сака“ (ВИДЕО)

Случката со наводното труење и поттурање нешто во кафето кое го претходно го пиел со екс сопругата и мајка на нивното заедничко дете,...
Радио Милева

Еве каде се наоѓа Даниел Кајмакоски по немилиот настан и сомнежите дека бил отруен од бившата сопруга: „Се враќам назад каде што сè започна“

Неодамна во домашните медиуми како бомба одекна веста дека македонскиот пејач, Даниел Кајмакоски наводно бил „отруен“ од неговата...
Радио Милева

Кристина Димитриевска направи впечатлива промена на имиџот – долгата коса веќе не е нејзин заштитен знак (фото)

Неодамна во домашните медиуми како бомба одекнаа написите дека пејачот Даниел Кајмакоски наводно „бил отруен“ од неговата бивша сопруга,...
Радио Милева

По сомнежите дека бил отруен од бившата сопруга, мисицата Кристина Димитриевска, пејачот Даниел Кајмакоски потврди дека е во болница: „Трет ден сум овде…“

По веста која како бомба одекна во насловите и написите на одделни медиуми дека македонскиот Х- фактор победник и евровизиски претставник,...
Радио Милева

Жешко во спалната соба на Кристина Димитриевска: Мисицата „гори“ во постела стегната во жартиери и боди од кои погледот останува фиксиран (фото)

Балканската мисица, фитнес инструкторка, модел и пејачка во обид, Кристина Димитриевска која исто така е позната и како поранешна сопруга...