кристијан голубовиќ

Пронајдени се 77 резултати на тема „кристијан голубовиќ“
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ прво и го испцу бившиот сопруг, па спомна дамнешна секс афера со познатата пејачка: „Му ја е..в Гоца Тржан, смр*ливец еден“ (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ сношти збеснал, па распалил со арсенал навреди и пцости  кон Иван Маринковиќ, а во бес ја споменал и неговата поранешна...
Радио Милева

„Го спасував Тома Здравковиќ од малтретирање“: Кристијан Голубовиќ откри како ја штител музичката легенда

По инцидентот што го имаше со Урош Ќертиќ кој го нападна Адам Лабунски, Кристијан Голубовиќ отишол во пабот од имотот со неколку задругари...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ жестоко удри по Цеца: „Аркан сигурно гледа од оној свет како таа носи фраери во нивната куќа“

Кристијан Голубовиќ e  во тага по загубата на детето кое го носеше неговата партнерка  Кристина, со која се вљубија во познатото реално...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ е заразен со корона? – „Со денови не се чувствувам добро, се плашам од најлошото“

Некогашниот учесник во „Задруга“, Кристијан Голубовиќ тврди дека има здравствени проблеми и се сомнева дека е заразен со коронавирус. Тој...
Радио Милева

Сите се чудат зошто Станија ја напушти „Задруга 5“, а никому не му падна на памет, која е всушност вистинската причина (ФОТО)

Станија Добројевиќ, сега е веќе поранешна „задругарка“, откако вчера, 18-ти октомври 2021 г. го напушти најгледаното ријалити, откако лидерот...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ се пофали со нешто, што е тешко за верување: „Симнав 20 килограми и сега имам секс 10 до 20 пати на ден“! (ФОТО)

Поранешниот гангстер од жешкиот белградски асфалт и ријалити учесник Кристијан Голубовиќ се пофалил дека изгубил речиси 18 килограми...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ јавно го прозва Аца Лукас, а пејачот брутално му возврати: „Тој е будала, паљачо и лажен криминалец“ (ФОТО)

Пред неколку дена, Кристијан Голубовиќ изјави дека не сака никој да го стави во ист кош со Аца Лукас. На сметка на пејачот тој изнесе...
Радио Милева

Љубовницата на Кристијан Голубовиќ се запозна со неговата сопруга: „Сакавме да се соочиме, иако беше непријатно… плачев потоа“! (ФОТО)

По завршувањето на реалното шоу „Задруга 4“, двојката што преживеа и привлекува големо внимание во јавноста се Кристијан Голубовиќ...
Радио Милева

На пејачката од „Задруга 4“, Кристијан Голубовиќ не и единствениот љубовник – криминалец: Тој ја давеше и скубеше за коса, а претходиот ја истрижал на нула!

На учесничката во актуелната сезона на најгледаното ријалити „Задруга 4“, пејачката Кристина Спалевиќ, која го напушти шоуто пред...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ јавно и се закани и на Кија Коцкар: „Знаш колку такви јас имам „поминато“ покрај ВЦ школка во тоалетот?“ (ФОТО)

Поранешниот криминалец и затвореник Кристијан Голубовиќ повторно јавно и се закани на некогашната победничка на „Задруга“, денес...
Радио Милева

Кристина потона од срам: Голубовиќ раскажа детали од нивните „жешки акции под јорганот“, па еве што таа најмногу сака (ВИДЕО)

Кристина Спалевиќ потона од срам кога Кристијан Голубовиќ јавно ја раскажа нивната сексуална активност во „Задруга 4“. Кристијан ...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ и Кристина го „искршија“ креветот во хотелската соба: Цела ноќ секс, па удрија и трета партија… за добро утро (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ и пејачката и Кристина Спалевиќ, новата зљубена двојка во реалното шоу „Задруга 4“, речиси ја уништија хотелска...
Радио Милева

Љубовно „дуо-трио“: Новата љубовница на Кристијан Голубовиќ живее во станот на неговата поранешна љубовница – познатата српска старлета (ФОТО)

Новата учесничка во реалното шоу „Задруга“ Кристина Спалевиќ  го привлече вниманието по флертувањето и бакнежот со оженетиот Кристијан...
Радио Милева

Откако ја изневери во „Задруга 4“, сопругата на Кристијан Голубовиќ експресно го напушти: Додека тој се фаќаше и бакнуваше со Кристина, од дома му „збриша“ неговата понежна половина!

Откако Кристијан Голубовиќ се бакнуваше и ја фаќаше пејачката Кристина Спалевиќ во реалното шоу „Задруга“, не ни помислувал дека “излетот“...