кристијан голубовиќ

Пронајдени се 72 резултати на тема „кристијан голубовиќ“
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ е заразен со корона? – „Со денови не се чувствувам добро, се плашам од најлошото“

Некогашниот учесник во „Задруга“, Кристијан Голубовиќ тврди дека има здравствени проблеми и се сомнева дека е заразен со коронавирус. Тој...
Радио Милева

Сите се чудат зошто Станија ја напушти „Задруга 5“, а никому не му падна на памет, која е всушност вистинската причина (ФОТО)

Станија Добројевиќ, сега е веќе поранешна „задругарка“, откако вчера, 18-ти октомври 2021 г. го напушти најгледаното ријалити, откако лидерот...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ се пофали со нешто, што е тешко за верување: „Симнав 20 килограми и сега имам секс 10 до 20 пати на ден“! (ФОТО)

Поранешниот гангстер од жешкиот белградски асфалт и ријалити учесник Кристијан Голубовиќ се пофалил дека изгубил речиси 18 килограми...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ јавно го прозва Аца Лукас, а пејачот брутално му возврати: „Тој е будала, паљачо и лажен криминалец“ (ФОТО)

Пред неколку дена, Кристијан Голубовиќ изјави дека не сака никој да го стави во ист кош со Аца Лукас. На сметка на пејачот тој изнесе...
Радио Милева

Љубовницата на Кристијан Голубовиќ се запозна со неговата сопруга: „Сакавме да се соочиме, иако беше непријатно… плачев потоа“! (ФОТО)

По завршувањето на реалното шоу „Задруга 4“, двојката што преживеа и привлекува големо внимание во јавноста се Кристијан Голубовиќ...
Радио Милева

На пејачката од „Задруга 4“, Кристијан Голубовиќ не и единствениот љубовник – криминалец: Тој ја давеше и скубеше за коса, а претходиот ја истрижал на нула!

На учесничката во актуелната сезона на најгледаното ријалити „Задруга 4“, пејачката Кристина Спалевиќ, која го напушти шоуто пред...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ јавно и се закани и на Кија Коцкар: „Знаш колку такви јас имам „поминато“ покрај ВЦ школка во тоалетот?“ (ФОТО)

Поранешниот криминалец и затвореник Кристијан Голубовиќ повторно јавно и се закани на некогашната победничка на „Задруга“, денес...
Радио Милева

Кристина потона од срам: Голубовиќ раскажа детали од нивните „жешки акции под јорганот“, па еве што таа најмногу сака (ВИДЕО)

Кристина Спалевиќ потона од срам кога Кристијан Голубовиќ јавно ја раскажа нивната сексуална активност во „Задруга 4“. Кристијан ...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ и Кристина го „искршија“ креветот во хотелската соба: Цела ноќ секс, па удрија и трета партија… за добро утро (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ и пејачката и Кристина Спалевиќ, новата зљубена двојка во реалното шоу „Задруга 4“, речиси ја уништија хотелска...
Радио Милева

Љубовно „дуо-трио“: Новата љубовница на Кристијан Голубовиќ живее во станот на неговата поранешна љубовница – познатата српска старлета (ФОТО)

Новата учесничка во реалното шоу „Задруга“ Кристина Спалевиќ  го привлече вниманието по флертувањето и бакнежот со оженетиот Кристијан...
Радио Милева

Откако ја изневери во „Задруга 4“, сопругата на Кристијан Голубовиќ експресно го напушти: Додека тој се фаќаше и бакнуваше со Кристина, од дома му „збриша“ неговата понежна половина!

Откако Кристијан Голубовиќ се бакнуваше и ја фаќаше пејачката Кристина Спалевиќ во реалното шоу „Задруга“, не ни помислувал дека “излетот“...
Радио Милева

Кристијан „падна“ на Кристина: Голубовиќ ја изневери сопругата и се вљуби на прва во младата новодојдена пејачка во „Задруга 4“ (ВИДЕО)

Кристина Спалевиќ, новата учесничкаво ренајгледаното ријалити во регионот  „Задруга“ , привлекува големо внимание откако влезе во...
Радио Милева

Три кила банани катаден за Кристијан Голубовиќ: „Белградските келнери ме гледаа бледо, не знаеа што тоа им барам за пиење, а јас побарав само малку поинакво кафе“

Кристијан Голубовиќ  тврдеше во реалното шоу „Задруга 4“  дека всушност тој ги научил келнерите во Белград што е тоа фрапе од банана....
Радио Милева

Најтешеките и најемотивни моменти во животот на Кристијан Голубовиќ: „Со првата сопруга десет години се обидуваа таа да забремени, му роди син, а потоа почина од карцином“

Познато е дека Кристијан Голубовиќ, е оженет со Ивана Вељовиќ со која ја има ќерката Вера, но малкумина знаат дека пред неа, тој бил оженет...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ „полуде“ на Тара Симов, па се степа со обезбедувањето и извади нож: „Сега сите ќе ве заколам“! (ВИДЕО)

Реалното шоу „Задруга4“ за малку ќе прераснеше во кланица. За малку ќе се случеше голема трагедија да не беше обезбедувањето присебно,...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ изнесе интимни детали од љубовните односи со Станија и Јелена – Балерина: „И се превртеа наопаку белките на очите од… се*с!“ (ФОТО)

Таман што и подаде рака на помирување на Станија Добројевиќ, Кристијан Голубовиќ повторно раскажуваше шокантни детали за старлетата. „Станија...