ковид 19

Пронајдени се 14 резултати на тема „ковид 19“
Радио Милева

Познатиот естраден менаџер и кум на Жељко Јоксимовиќ го победи коронавирусот, но остана нем: Бане Обрадовиќ не може да зборува?! (ФОТО)

Кумот на  пејачот Жељко Јоксимовиќ, познатиот естраден менаџер Бана Обрадовиќ, го напушти Клиничкиот центар на Србија, каде му беше...
Радио Милева

Никола Роквиќ ги расплака соседите, но и целата јавност со песна за почест на починатите доктори во борбата со короната: Марш за вечност! (ВИДЕО)

Во чест на починатиот доктор од коронавирусот, директорот на нишкиот клинички центар доктор Миодраг Лазиќ, но и во чест на сите други...
Радио Милева

Водителот на „Парови“ итно префрлен во болница: Им помагал на луѓето заради короната, а сега стравува дека и тој е заразен?! (ФОТО)

Водителот и поранешен учесник на риалити шоуто „Парови“ –  Дејан Станковиќ, познат како Крал, бил итно хоспитализиран во Брисел....