костими за капење

Пронајдени се 13 резултати на тема „костими за капење“
Радио Милева

Ана Севиќ е секс бомба во било кој костим за капење: Кој знае дали Дарко Лазиќ конечно ќе сфати што пропуштил во животот? (ФОТО)

Популарната пејачка и поранешна водителка Ана Севиќ ова лето изгледа подобро од било кога. Тоа им го докажа и на своите следбеници на...
Радио Милева

За дамите од македонската естрада, животински принт е во мода: „Змија да те апне или зебра да те бапне?“ (ФОТО)

Лето е, па да не се соблечеш по костим за капење, исто како летото да не дошло или да те одминало. Затоа дамите од домашната естрада решија...
Радио Милева

Каква Розга, каква Северина, цела плажа се врти по Марина: Пејачката го распосла сиот свој сексапил на море во Црна Гора (ФОТО)

Откако покажа завидна фигура и брутални стомачни, Марина Вишковиќ уште еднаш ги збудале своите следбеници на социјалните мрежи со летни...
Радио Милева

И ова лето Марјана прва се соблече: Стартот на летото не и се погоди на лото девојката, ама затоа можеби има нешто, по што ова лето ќе го памти? (ФОТО)

Летото уште не почнато, а познатите македонски лица, или барем дел од нив, поитаа први да го покажат своето змиско тело-вретено во бикини....
Радио Милева

Карлеуша од петици до гуша: Од секси колекцијата бикини на русокосата, „ќе ви се исправи“… косата! (ФОТО+ВИДЕО)

Музичката sвезда Јелена Карелуша никогаш не престанува да импресионира со своите жешки фотографии. Како што е познато, Карлеуша во...
Радио Милева

Перверзните бикини се „заштитен знак“на Карлеуша, но погледнете како некогаш носеше „домаќински“ модели (фото)

Секое лето како по правило е создадено за провокативна модна ревија во луксузните ресорти од жешки бикини и врелите облини на Јелена...