коста

Пронајдени се 8 резултати на тема „коста“
Радио Милева

Дара Бубамара купува втор стан во Барселона, чини околу 300.000 евра, а еве колку квадрати има и во кој дел се наоѓа (фото)

Дара Бубамара минатата година наводно купила стан во Шпанија, а сега купува уште еден. Овој пат во око и паднал имот од 70 метри квадратни. –...
Радио Милева

Најголемото богатство: Познатиот Коста од „Преспав“ горделиво позираше со наследниците и сопругата (фото)

Шестата сезона на хумористичната серија „Преспав“  уште еднаш ја освои македонската публика. Преку интересни и комични сцени ликовите...
Живот и Стил

Бизарен тренд ги полуде жените ширум Светот: Еве што ставаат во шампонот за да поттикнат брз раст на косата

Бизарниот тренд се прошири на социјалните мрежи, особено на „TikTok“ Имено, жените започнаа да снимаат видеа во кои гордо и со воодушевување...
Радио Милева

Дара – Бубамара го запозна 20 и кусур години помладото момче со својот син, а „пријателите“ и порачаа: „Наскоро тие заедно ќе бркаат девојки, а ти ќе седиш дома“!

Фолкерката Дара – Бубамара ужива во љубовната романса со нејзиниот партнер Тони, кој е помлад од неа речиси две и пол децении. Колку...