корекција

Пронајдени се 23 резултати на тема „корекција“
Радио Милева

Старлетата решила да ја коригира задницата, па Маја Маринковиќ од „Задруга“ директно оди „под нож“: „Макица мора ‘да гори’ уште во јули“ (ФОТО)

Пред крајот на сезоната од реалното шоу „Задруга“, во последните денови пред финалето е закажано за четврток, 8 јуни, кога ќе биде прогласен...
Радио Милева

Гога Секулиќ и Дарко Лазиќ биле истовремено пациенти во иста болница, а лекарите имале голем постоперативен проблем и со двајцата

Пејачката Гога Секулиќ истакна дека таа и нејзиниот колега Драко Лазиќ се запознале на клиниката каде и двајцата правеле естетски корекции,...
Радио Милева

Пејачката Ана Кокиќ направи голема промена на себе –  ги воодушеви сите, а коментарите не престануваат (видео) 

Ана Кокиќ реши да ја промени фризурата, а резултатот ги воодушеви речиси сите нејзини следбеници. Ана Кокиќ на сцената е од деведесетите,...
Радио Милева

„Поради операција на носот не смеам да носам очила“: Луна Ѓогани проговори за естетските зафати, па откри што ја плаши

Луна Ѓогани отишла на операција на носот, по што престанала да носи очила. Како што истакнува Ѓогани, тие две работи се многу поврзани. –...
Радио Милева

Доктор Симона Поповска направи многу корекции кај пациентки, а вештината во она што е најдобра ја примени и на себе (фото)

Симона Поповска неодамнма го прослави својот 30-ти роденден, ем јубилеен, ем како комплетно остварена жена. Откако стана дипломиран медицинар,...
Радио Милева

„Ставив ботокс, хијалурон, ги направив градите, а планирам и…“: Гога Секулиќ откри колку естетски корекции има на себе

Пејачката Гога Секулиќ откри што си направила на себе кога се во прашање естетските зафати. Имено, Гога во емисијата „Амиџи шоу“, без...
Радио Милева

Впечатлива промена: Еве како изгледаше Миа Костова на 29 години во природно издание и на 36 со ботокс и зголемена уста (фото)

Миа Костова како инфлуенсерка задолжително е активна на социјалната мрежа Инсатграм каде има голем број следбеници. Откако ја победи...
Радио Милева

Постапката траеше долго: Сека Алексиќ направи естетска корекција која веднаш се забележува (фото)

Српската пејачка Сека Алексиќ на социјалните мрежи се пофали со новиот изглед, а веднаш потоа доби стотици позитивни коментари од фановите. Имено...