корекции

Пронајдени се 27 резултати на тема „корекции“
Радио Милева

Едита Арадиновиќ изненади многумина со својот изглед кога се појави на јавен настан, а погледнете зошто (фото) 

Едита Арадиновиќ во последно време е склона кон чести промени на имиџот, а се чини дека оди и на естетски корекции, бидејќи на еден јавен...
Радио Милева

На фановите не им се допадна она што го видоа: Хурем Султан претера со естетската корекција – нејзиното лице е како на порцеланска кукла (фото)

Турската актерка Мерјем Узерли, на овие простори попозната како Султанија Хурем, во популарната серија „Сулејман Величествениот“...
Радио Милева

Ирена Спировска без грам шминка, филтери и корекции: Водителката достојно старее и гордо го покажува тоа (фото)

Светски позната актерка Моника Белучи важи за една од најубавите жени на светот во зрели години, а особено е ценета од своите обожаватели...
Радио Милева

Сосема поинаква: Еве како изгледаше Николина Пишеќ пред естетските корекции, а за една сериозно се покаја (фото)

Хрватската водителка Николина Пишек на почетокот на кариерата изгледаше поинаку. Како што пишуваа хрватските медиуми, Николина го...
Радио Милева

„Задругарката“ Алекс Николиќ го смени личниот опис – многумина не можат да поверуваат дека таа е истата девојка од пред неколку години (фото)

Александра Николиќ ја одбележа четвртата сезона на „Задруга“ со приказната за аферата Бујановац, додека шестата сезона со јавната...
Радио Милева

Непрепознатлива: Еве како изгледаше ќерката на Харис Џиновиќ пред естетските корекции на лицето (фото)

Наследничката на Харис и Мелина Џиновиќ е многу популарна на социјалните мрежи каде е пример за многу млади девојки. Сепак, самата инфлуенсерка...
Радио Милева

Трансформациите на Ана Кораќ: Како и за колку пари старлетата од Ивањица го смени личниот опис во „силиконска кукла“ (ФОТО)

Силиконската старлета Ана Кораќ прв пат се појави во јавноста како скромно девојче од Ивањица, која береше малини со цел да заработи...