ќерка

Пронајдени се 639 резултати на тема „ќерка“
Радио Милева

Српскиот претседател на собранието остана стаписан од писмото што го добил од Лондон: „Соња тврди дека му е ќерка и бара алиментација од Ивица Дачиќ?! (ФОТО)

Претседателот на Собранието на Србија, Ивица Дачиќ, замалку што  не се онесвестил кога добил е-пошта од извесна Соња, девојка од Лондон,...
Радио Милева

„Сите на изненади“: Сопругата на Харис Џиновиќ проговори за врската на 17 годишната ќерка со фудбалерот на Црвена ѕвезда (фото)

Сопругата на пејачот Харис Џиновиќ долго беше противник за тоа да нејзините деца имаат профили на социјалните мрежи. Но, јавноста имаше...
Радио Милева

Ќерката на Маја Оџаклиевска е волшебна убавица: Андреа ја краси истата широка насмевка како и нејзината позната мајка (ФОТО)

Андреа Оџаклијевска, наследничката на Маја Оџаклијевска, израсна во вистинска волшебна девојка, која може да им парира на најпознати...
Радио Милева

Ќерката на ТВ водителката Леа Киш, уживаше во Египет, па со својот сексапил ги распамети Египќаните: И понудиле да ја „купат“ во замена за неколку камили?! (ФОТО)

Ќерката на познатата ТВ водителка Леа Киш, инаку и самата водителка која ја наследила професијата на мајка и, атрактивната Сара Миа...
Радио Милева

Ќерката на Сузана Гавазова како принцеза на својот 7-ми роденден: „Наша прва радост, наша прва гордост“ (фото)

Емили и Селена се целиот универзум за Сузана Гавазова – ќерките кои секојдневно ја радуваат и ја полнат со безусловна мајчинска љубов. За...
Радио Милева

Ќерката на Мајкл Џексон отворено за растењето без татко: „Се’ сама морав да заработам, никој не ми поклони“

Поп-sвездата Мајкл Џексон е обвинет од многумина за несоодветно однесување кон деца, но актерката, музичар и модел и негова ќерка Парис...
Радио Милева

Еве како изгледаше Мира Шкориќ на венчавката со познатиот српски хирург од кого се разведе по 10 години брак (фото)

Пејачката и ментор во „Ѕвездите на Гранд“, Мира Шкориќ, беше десет години во брак со познат хирург Васо Јеремиќ, со кого ја доби ќерката...
Радио Милева

Првата сопруга на Кнез е мајка на Ксенија од „Хурикејн“, а велат дека пејачката ја наследила убавината од неа (фото)

Пејачот Ненад Кнежевиќ Кнез (53) има две ќерки, а една од нив е Ксенија Кнежевиќ, член на групата „Хурикејн“, која привлекува големо внимание...
Радио Милева

„Тара мислеше дека таа е на фотографијата“: Ана Николиќ покажа како изгледала како дете, а нејзината ќерка е копија на мама (фото)

Пејачката Ана Николиќ е активна на социјалните мрежи каде што споделува што прави во текот на денот. Oвојпат, Николиќ на социјалните...
Радио Милева

Српската раперка со бесрамни фотографии ги распламти машките мечти: Сајси Ем Си е ќерка на некогаш познатиот рокер кој растури во „Никогаш не е доцна“ (ВИДЕО)

Ивана Рашиќ, попозната како Сајси Ем Си, ги „почести“ своите следбеници на Инстаграм со новообјавени  бесрамни фотографии. На нив...
Радио Милева

Адријана Алачки со емотивна порака за ќерка си: „После седум месеци од мојот карантин се роди моето прво чедо“

Пејачката и ТВ водителка Адријана Алачки со години е домаќин на популарната кулинарска емисија „Вкусот на традицијата“ во која се...
Радио Милева

Маријан Стојаноски ја покажа емотивната страна: Jaвно и честиташе роденден на сопругата, но и покажа колку пораснала наследничката (фото)

Пејачот Маријан Стојаноски во јули претходната година стана татко на женско бебе и за првпат се резлизираа како родители со неговата...