кија

Пронајдени се 8 резултати на тема „кија“
Радио Милева

Мајка и на Кија Коцкар само по долна облека: Жената заборави на камерите, а другите „заборавија“ да ја потсетат дека се’ се снима (ВИДЕО)

Надица Жељковиќ која учествува  во реалното шоу „Задруга 4“, стана порано од своите цимери и веднаш отиде во гардеробата да се пресоблече,...
Радио Милева

Журка во Задруга 2: Луна и Јелена Круниќ изведоа „валкан танц“ на песната на Кија, па за малку што не се „залапаа“ (ВИДЕО)

Големиот шеф во „Задруга 2“ вчеравечер на учесниците им приреди забава во барот, за време на која Луна Ѓогани и Јелена Круниќ изгледа...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ брутално ја навреди Кија: „Клозетарке ни една, ги продаде погребот на татко ти и сопругот, за да можеш да си приуштиш нешто за себе“

Откако Слобо Радановиќ во шоуто на Огњен Амиџиќ рече дека животот побргу би го поминал покрај Тамара Ѓуриќ, отколку со неговата поранешна...
Радио Милева

Слоба ги откачи и Кија и Луна за да биде со новата девојка Тамара, ама и таа да ти имала “естрадно-љубовен минат труд“ (ФОТО)

Слобо Радовановиќ се разведе од Кија Коцкар заради Луна Ѓогани и сето она што се случуваше во реалното шоу „Задруга“. По завршувањето...