кија коцкар

Пронајдени се 83 резултати на тема „кија коцкар“
Радио Милева

Кија Коцкар во шоуто на „Ами Џи“ се појави без гаќички: Бујни гради и голи колкови за влажни погледи и машки воздишки (ФОТО)

Некогашната ријалити ѕвезда, една од победничките на реалното шоу „Задруга“, денес пејачка, Кристина Кија Коцкар имаше посебен стајлинг...
Радио Милева

Кија Коцкар со новата снимка го запали „Инстаграм“: Пејачката позира само градник и гаќички (видео)

Кристина Кија Коцкар, победничката на првата сезона на „Задруга“ знае како да го привлече вниманието како во медиумите, така и на социјалните...
Радио Милева

Катарина Живковиќ требаше да одговори која има поголем музички потенцијал, Луна или Кија, а одговорот го кажа како од пушка пред Ѓогани (видео)

Катарина Живковиќ беше гостинка во емисијата „Амиџи шоу“, каде водителката Тијана Милутиновиќ ја праша кој има поголем потенцијал...
Радио Милева

Кија Коцкар го „уништи“ бившиот сопруг Слоба Радановиќ: „Тој психопат стана Луна 2 и би дал се’ да бидеме заедно“ (ФОТО)

Кристина Кија Кокар и Слободан Радановиќ го раскинаа бракот, но пејачката е сигурна дека Радановиќ сè уште ја сака, иако покрај себе...
Радио Милева

Кија Коцкар и Ѓани ги врзува нешто заедничко: Започнаа со дует, продолжија со спот… башка, пејачката може да му стане и снашка? (ВИДЕО)

Радиша Трајковиќ – Ѓани посака Кија Коцкар да биде неговата снаа! Откако го снимија прво дуетот, а потоа и видеоспотот, фолкер се обидува...
Радио Милева

Свршеницата на Слоба Радановиќ ги прокоментира случувањата во „Задруга 1“, но и откри што мисли за Кија: „Можеби таа е најдобра личност на светот“

Свршеницата на Слоба Радановиќ, Јелена Ѓуричанин во своето прво интервју откри детали за врската со Слоба, откри што мисли за Кија Коцкар,...
Радио Милева

Анабела и Луна очи во очи со Кија: Kоцкар го коментираше нивниот настап на „Задруговизија“ – еве што им порача

Кија Коцкар беше дел од жирото на синоќешното издание на „Задруговизија“ и сите го чекаа нејзиниот коментар на настапот на Луна и Анабела. Имено,...
Радио Милева

За неа нема корона криза: Кија Коцкар купи уште еден стан во елитна населба во Белград, а еве колку искешира за истиот

Кија Коцкар стана сопственичка на уште една недвижност во елитна населба во Белград. Коцкар претходната година заработи многу пари...
Радио Милева

Познати пејачки, старлети и модели покажаа колку се секси и врели и во карантинот: Голотија во самотија (ФОТО)

Кија Коцкар, Станија Добројевиќ, Ава Карабатиќ и Дејана Живковиќ покажаа колку се секси и жешки во карантинот. Сите објавија фотографии...