кендал џенер

Пронајдени се 23 резултати на тема „кендал џенер“
Радио Милева

Бламажа на „Еми“ наградите: Сестрите Кардашијан одржаа говор, а од нивните зборови цела сала плачеше од смеење!

Ким Кардашијан и Кендал Џенер се појавија на наградите „Еми“ за да ја примат наградата во категоријата „Најдобро реално шоу“, која...