катица

Пронајдени се 5 резултати на тема „катица“
Ништо лично

„Генијалноста на глупоста“ на социјалните мрежи: Ахиловата петица на Катица, брусилка, златен спреј и мо*ка на плочка!

Твитерџиите, Инстаграмџиите и останатите „генијалци“ што киснат на социјалните мрежи споделуваат нови довитливи и духовити содржини,...
Радио Милева

Цела сезона на „Се’ или нешто“ на Лила – поништена, а Сергеј ќе го кометира новиот стајлинг на Боки 13? (ФОТО)

„Рекет аферата“ не престанува да ја бранува јавноста, но и социјалните мрежи. Вистинско „цунами“ од твитови, постови, коментари, монтажи,...