катарина радивојевиќ

Пронајдени се 10 резултати на тема „катарина радивојевиќ“
Радио Милева

Оваа жена е сестра на Катарина Радивојевиќ, таа е како нејзин клон, а Зоне Замфирова никогаш не ја спомнала (фото) 

Малкумина знаат дека актерката Катарина Радивојевиќ има сестра Јасна, која никогаш не ја гледаме со неа на настани. Познатата актерка...
Радио Милева

Катарина Радивојевиќ одново разголена и во новата улога: Зоне Замфирова на секс сцени како да е претплатена? (ФОТО)

Актерката Катарина Радивојевиќ која во серијата „Нечиста крв“ ја толкува улогата на Цона имаше секси сцени кои ги запалија социјалните...
Радио Милева

Иако Зоне Замфирова е вистинска убавица, се’ уште не е мажена: За Катарина Радивојевиќ стравот и болката од неверство – поголеми од љубовта?! (ФОТО)

Српската актерка Катарина Радивојевиќ беше впечатливо лице на многу домашни филмови и серии, а публиката особено ја запамети по ликот...
Радио Милева

Катарина Радивојевиќ денес го слави 40-от роденден и е секс-бомба, а погледнете како изгледа нејзината сестра Јасна (фото)

Убавата актерка на повеќето попозната како Зоне Замфирова, Катарина Радивојевиќ, денес наполни 40 години. Шармантната Катарина има голема...