карди би

Пронајдени се 18 резултати на тема „карди би“
Радио Милева

Дара – Бубамара ја споредија со нејзината позната колешка, а таа возврати: „Нејзината е силиконска, а мојата – не е!“ (ФОТО)

Дара Бубамара сè почесто ја прозиваат да ја копира познатата американска раперка Карди Би или едноставно сака да ја споредуваат со...
Радио Милева

Пееше на доделувањето на порно оскарите, па покажа дека е бетер од порно ѕвезда: Го лижеше микрофонот, се допираше по интимата… (18+ ВИДЕО)

Пејачката Карди Би  настапи во саботата, на 26-ти јануари, на доделувањето на AWN наградите во Лос Анџелес, подобро познати како „порно...
Радио Милева

Пејачката збеснала од љубомора, па ја претепала келнерката, зашто дознала дека „се мува“ со мажот и! (ФОТО)

Контроверзната раперка Карди Би (25) предизвикала инцидент во еден стриптиз клуб во Њујорк, откако побеснела од љубомора и ја претепала...