карасевда

Пронајдени се 8 резултати на тема „карасевда“
Радио Милева

(ФОТО) Никогаш нема да ја познаете во вакво издание: Ова е Вилдан од „Карасевда“ во приватноста, нејзината ќеркичка и сопругот

Неше Бајкент, со вакво име и презиме сигурно ви звучи непознато, но како Вилдан од „Карасевда“, веќе е препознатливо. Турската актерка...
Радио Милева

(ФОТО) Неочекувано доживување: Македонската пејачка отиде во Истанбул, а таму се сретна со убавата актерка од „Карасевда“

Истанбул самиот по себе е вистинско доживување, а особено ако сте љубител на турските серии кои се прикажуваат кај нас, па и на местата...