каја остојиќ

Пронајдени се 38 резултати на тема „каја остојиќ“
Радио Милева

„Родителите не зборуваа со мене“: Каја Остојиќ призна дека се мажела двапати само поради странско државјанство

Пејачката откри дека се омажила за прв пат затоа што чекала дете со тогашниот избраник и верувала дека тоа ќе трае вечно, додека другите...
Радио Милева

„Јас само за потребите на ќерка ми трошам 2 илјади евра“: Српската естрада ја коментира изјавата на Мирослав Илиќ дека му требаат 3 илјади евра месечно за живот“

Пејачот Мирослав Илиќ неодамна изјави дека му требаат 3.000 евра месечно за да преживее, а деновиве на таа тема говореа во емисијата „Амиџи...
Радио Милева

Каја Остојиќ објави фотографија од детството: Сега освојува машки срца, а еве како изгледаше како малечка (фото)

Катарина Каја Остојиќ важи за една од најубавите и најзгодните пејачки на српската сцена, за која мажите воздивнуваат. Пејачката сега...
Радио Милева

Како две топки: Градите на Каја Остојиќ не си собира во бикинито -пејачката ужива на јахта со новото момче (фото)

Откако таа и хрватскиот фудбалер решија да не ја кријат својата врска од очите на јавноста, ги гледаме заедно сè почесто! Катарина Каја...
Радио Милева

Каја Остојиќ на шумска прошетка: Во зелено мини фустанче, пејачката начека момент, така секси облечена да се вклопи во пролетниот амбиент (ФОТО)

На пејачката Катарина Каја Остојиќ и здодеа карантинот, па реши малку да излезе од дома.  По се’ изгледа  на неа изолацијата продуктивно...
Радио Милева

Новото момче на Катарина Остојиќ, хрватскиот фудбалер Матео Павловиќ има вереница веќе 7 години: Кога дознала што и прави зад грб, настанал хаос!

Катарина Каја Остојиќ се обидува на сите начини да го скрие својот емотивен живот од очите на јавноста и да ја скрие својата врска со...
Радио Милева

Каја фатена во провод со новото момче: Објавени први заеднички фотографии на пејачката и хрватскиот фудбалер

Последните неколку недели пејачката Каја Остојиќ е во центарот на вниманието поради разводот од познтатиот диџеј Џуниор Џека. Имено,...
Радио Милева

„Каја не е жена за цел живот“: Екс – сопругот на познатата пејачка првпат се огласи по раводот, а еве што вели за приказните за неверство

Пред неколку недели во медиумите како бомба одекна веста дека пејачката Каја Остојиќ се разведува од познатиот рапер Џуниор Џек. Пејачката...
Радио Милева

Поранешниот сопруг на Каја Остојиќ веќе има нова девојка, а сите велат дека неодоливо потсетува на пејачката (фото)

Иако неодамна се разведе од пејачката Катарина Каја Остојиќ по пет години брак, познатиот диџеј Јуниор Џек веднаш најде нова девојка...