Јована Јеремиќ

Пронајдени се 84 резултати на тема „Јована Јеремиќ“
Радио Милева

Јована Јеремиќ како Едита и Инди недоразбирањето со сестра си го решила со тепачка – „Гореше цела зграда“ (фото)

Водителката Јована Јеремиќ во утринската програма призна дека таа, како и сестрите Едита и Инди Арадиновиќ, се обидела да го реши проблемот...
Радио Милева

Сакаше да игра како Шакира но, „мешаше“ како Јована Јеремиќ: Милица Павловиќ по ова комично танцување долго ќе се памети (видео) 

Нема сомнеж дека пејачката е жешка и згодна, но нејзиното танцување овој пат беше комично, велат фановите на социјалните мрежи. Покрај...
Радио Милева

Водителката на утринската свој начин ја будеше ТВ публиката: Јована Јеремиќ повторно сакаше да покаже колку е секси типка, па замеша како миксер, како стриптизета на шипка (ВИДЕО)

Водителката Јована Јеремиќ оваа недела на свој начин се обиде да ги разбуди гледачите на ТВ Пинк во нејзината утринска програма. Стајлинзите...
Радио Милева

„Отсекогаш сум била се*с бомба“- Јована Јеремиќ со мрежести чорапи и мини здолниште на фотографија од времето кога била студентка (фото)

Водителката Јована Јеремиќ често го привлекува вниманието на јавноста со смелите комбинации на облека и поради нејзиното однесување,...
Радио Милева

„Подарок каков што ми доликува“ – На адресата на Јована Јеремиќ пристигна изненадување, па водителката јавно објави сѐ (фото)

Водителката Јована Јеремиќ на социјалните мрежи покажа што добила, а пакетите целосно ја воодушевиле. Јована Јеремиќ, всушност, врескала...
Радио Милева

„Нема да бидам со ниту еден маж кој не е на мое ниво“: Јована Јеремиќ во Новата година планира големи промени (фото)

 Провокативната водителката на Пинк.рс  Јована Јеремиќ вели дека не ја засегаат негативните коментари од околината бидејќи, како што...
Радио Милева

Јована Јеремиќ ја надмина и Карлеуша: Водителката „пиштол гола“ ви ја честита Новата 2023 година со специјална порака (ФОТО)

Новогодишните честитки за сите нас се вообичаена работа, особено сега кога постојат социјалните мрежи преку кои и побргу и полесно...
Радио Милева

Јована Јеремиќ во најжешкото издание досега: Водителката се пресоблекуваше, но вратата од кабината и направи „проблем“ (фото+ видео) 

Водителката Јована Јеремиќ ја шокираше јавноста со нејзиното појавување во бутик. Јелена и Милан Динчиќ неодамна отворија бутик, а...
Радио Милева

„Јас сум џебна Венера со тело од милион долари!“ – Јована Јеремиќ иако нема долги нозе ќе гради нова кариера на модните писти (фото + видео)

Водителката Јована Јеремиќ е позната по нејзините стајлинзи кои редовно привлекуваат внимание, а така беше и овој пат. Јована гостувала...
Радио Милева

Потресна исповед: Водителката Јована Јеремиќ откри детали од една непријатна ситуација – „Го клоцнав меѓу нозете и побегнав“ (фото)

На патот кон успехот, водителката Јована Јеремиќ почесто одеше по патека полна со трње отколку по пат покриен со рози. Откако призна...
Радио Милева

„Немам од што да се срамам, тоа момче беше и остана цар!“- Јована Јеремиќ без влакна на јазикот јавно призна кога ја изгубила невиноста (фото)

Водителката на утринската програма на ТВ Пинк, Јована Јеремиќ, во емисијата „Амиџи шоу“ одговарала на многу интригантни прашања. Јована...
Радио Милева

На Јована Јеремиќ и се додворува познат фудбалски репрезентативец: Водителката би можела да стане сопруга на фудбалер? (ФОТО)

Извесен период се шпекулираше дека познат фудбалер и се додворува на водителката Јована Јеремиќ, а сега таа ја откри вистината за тоа....
Радио Милева

Јована Јеремиќ искрена до коска: Водителката откри каква е во љубовните односи и каква ќе биде на стари години (фото)

Популарната водителка на утринската програма на ТВ Пинк, Јована Јеремиќ не престанува да ја шокира јавноста со своите изјави. Таа неодамна...
Радио Милева

Јована Јеремиќ позира во мини бикини до базен: Водителката се соблече, па ги покажа сите атрибути (фото+видео)

Јована Јеремиќ не престанува да провоцира со нејзиното однесување. Водителката овој пат покажа премногу, а за видеото во провокативно...
Радио Милева

Јована Јеремиќ го симна вишокот килограми за седум дена: „Ако сакам да направам, нешто морам да станам мачка!“

Водителката Јована Јеремиќ, која наскоро ќе се проба и како актерка, вели дека е вистинска мачка откако ослабела, а вишокот килограми...