јелена карелуша

Пронајдени се 11 резултати на тема „јелена карелуша“
Радио Милева

Карлеуша не бира зборови кога ги коментира кандидатите во „ЅГ“, а сега Сања Тодоровиќ откри каква е како личност

Во регионалното музичко шоу и оваа сезона има неколку македонски кандидати кои се издвојуваат и секојпат го воодушевуваат жирито. Една...
Радио Милева

28 000 лајкови за краток период: Ќерката на Карлеуша позираше покрај огромната елка и воодушеви со својата убавина

Атина Тошиќ, наследничката на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ има најголем број на следбеници на социјалните мрежи од сите деца на познатите. Атина...
Радио Милева

Шерифовиќ викаше на цел глас: „Дали сте нормални“ – поради овој Македонец настана хаос во „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

Во последната емисија на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ настапуваше кумановецот Марио Арангеловски кој првпат е во...
Радио Милева

„Ти си нешто најодвратно“: Јелена Карлеуша жестоко „распали“ по Стефан Величковски во „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

Во последната емисија на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, настапуваше скопјанецот Стефан Величковски. Тој се претстави...