Јана Тодоровиќ

Пронајдени се 18 резултати на тема „Јана Тодоровиќ“
Радио Милева

Бујното деколте во преден план: Пејачката Јана Тодоровиќ објави фотографија која наиде на „безобразни“ коментари (фото)

Пејачката Јана Тородовиќ ужива на одморот во Дубаи, а нејзините обожаватели уживаат во фотографиите кои таа ги објавува. Јана одмара...
Радио Милева

Ужива во луксуз: Фолк ѕвездата Јана Тодоровиќ со семејството заминала на егзотична дестинација, а една ноќ во хотелот ја чини 1000 евра (фото)

Популарната пејачка Јана не се штедеше за луксузна дестинација и одвои дури 30.000 евра за еминентен хотел, каде едно ноќевање чини дури...
Радио Милева

Јана Тодоровиќ ги има најголемите природни гради на естрадата – сака да ги намали но, сопругот и забранува (фото)

Пејачката Драгана Јана Тодоровиќ со години ја носи титулата кралица на бакшишот, но и пејачка со најголеми природни гради, а често зборуваше...
Радио Милева

Вакво нешто нема ниту Драгана Мирковиќ: Пејачката со најголеми гради на српската естрада е сопственичка на 3 стана во вредност од 3 000 000 евра

Пејачката Јана Тодоровиќ купила уште два стана во елитна населба во Белград, пренесува екипата на „Папарацо лов“ откако неколку дена...
Радио Милева

25 години се во брак, но никогаш не го пожаува во јавност: Вака изгледа сопругот на пејачката Јана Тодоровиќ (фото)

Пејачката Драгана Јана Тодоровиќ повеќе од две децении е со брак со сопругот Иван со кој има ќерка. Тие важат за еден од најскладните...
Радио Милева

Сите се прашуваат каде исчезнаа најголемите гради на Балканот: Српската пејачка ослабе, па остана без својот заштитен знак

Српската пејачка Јана Тодоровиќ благодарение на диета успеала својата линија да ја доведе до совршенство. Таа вели дека и било тешко...
Радио Милева

Мажот на Тања Савиќ откри како пејачката ги навредувала колешките: „Сека е мајмун, а Јана има сељачки глас“

Пејачката Тања Савиќ неодамна на суд го доби својот сопруг Душан Јованчевиќ кој претходната година ги зема децата и без нејзино знаење...
Радио Милева

„Татко ми го продаде тракторот поради мојата кариера“: Српската пејачка проговори за тешките моменти од почетоците

Пејачката Јана Тодоровиќ се присети на почетокот на нејзината кариера за која се жртвувале нејзините родители за успехот на ќерката. Имено,...
Радио Милева

Српската пејачка со најбујните природни гради има проблем поради овој дар од мајката природа: „Би ги исекла на парчиња“ (фото)

Српската фолкерка Јана Тодоровиќ важи за најнадарената пејачка на естрадата која има природни гради. Толку големи, што дури со текот...
Радио Милева

Пејачката Јана Тодоровиќ проговори за конфликтот со колешките: „Сека ми ја украде песната, а Стоја престана да ми се јавува“

Српската пејачка Јана Тодоровиќ не е во добри односи со колешките Сека Алексиќ и Стоја Новаковиќ. Иако избегнува озборувања и кавги,...
Радио Милева

Српската пејачка удри по музичкото шоу: „Поради Ѕвездите на Гранд многу пејачи не може да се вратат на сцена“

Иако долги години беше дел од продукцијата „Гранд“, Јана Тодоровиќ донесе одлука да сврти грб на Саша Поповиќ. Пејачката ја отвори...
Радио Милева

Српската пејачка во Германија има вила од 10 милиони евра, а свекорот и е еден од најугледните бизнисмени

Српската пејачка Јана Тодоровска се најде во центарот на вниманието кога во јавност испливаа детали дека поседува вила која вреди милиони. Сега...
Радио Милева

Сите ставаат силикони за да ги зголемат, само оваа српска пејачка оди на операција за смалување на градите! (ВИДЕО)

Јана Тодоровиќ (45) оди на смалување на градите! Фолк пејачката со години има проблеми со ‘рбетот, поради големите риродни гради, но...
Радио Милева

Јано, мори: Гради, газе, струк, лице… Оваа српска фолкерка има се’ што треба за пејачка, а на неа е се’ сосема природно!

На оваа српска пејачка, поради убавината и природните облини колешките и завидуваат, а мажите не остануваат рамнодушни. Таа веќе долго...