извинување

Пронајдени се 10 резултати на тема „извинување“
Мегафон

Андреа се извини за непромислениот гест и скандалозното однесување со фрлањето на македонското знаме на земја (ВИДЕО)

Македонската претставничка на Евровизија, Андреа Коевска преку видео порака се извини што го фрли македонското знаме за време на фотографирањето...
Радио Милева

„Војна“ меѓу двете познати дами: Катарина Живковиќ не сака повеќе да гостува кај Сања Маринковиќ и бара јавно извинување, водителка тврди: „Нема зошто да се извинувам, се е во ред“

По емитувањето на последната емисија на „Магазин ин“, на својот „Инстаграм“ се огласи пејачката Катарина Живковиќ која истакна дека...
Радио Милева

Милица Дабовиќ јавно призна дека се „пали“ на познат српски оженет кошаркар: „Бев луда по него… а и уште сум, нека извини жена му“!

Кошаркарката Милица Дабовиќ откри на кого се „палела“ од јавната сцена кога била мала и со својата изјава шокираше многумина. „На...
Радио Милева

Порно актерката со македонско потекло-немилосрдна: Анџела-„Вештица“ доби закана за силување од малолетник, па еве што им порача на Инстаграм на родителите (ФОТО)

Анџела Митковски, попозната како „Вештица“, некогашна порно актерка со македонско потекло и поранешна учесничка во реалното шоу „Задруга“,...
Радио Милева

Јелена Круниќ ја избркаа од „Задруга“: Го прељуби момчето, па крвнички ја претепа колешката и откако излезе од реалното шоу, еве што и се случи… (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Круниќ беше дисквалификувана од реалното шоу „Задруга“, откако брутално ја претепа Надежда Биљиќ, а по напуштањето на реално...