изолација

Пронајдени се 77 резултати на тема „изолација“
Радио Милева

Маја Оџаклиевска сама го чува аутистичниот внук, при што се соочува со многу проблеми во изолација, особено кога момчето добива напади!

Секогаш веселата и насмеана македонска пејачка Маја Оџаклиевска која живее во Белград, не се откажува дури и кога животните околности...
Радио Милева

Луксузна вила, базен, огромен двор….вака изгледа имотот на Наташа Беквлац каде ги поминува деновите во изолација (видео)

Наташа Беквалац деновите во изолација ги поминува на својот имот во Ченеј, недалеку од Нови Сад. Русокосата пејачка своето слободно...
Радио Милева

Ана Севиќ откри што најмногу и паѓа тешко за време на карантинот, а еве што ќе направи кога ќе заврши ситуацијата

Пејачката Ана Севиќ деновите во изолација ги поминува со ќерката Лорена и момчето Даниел, а „1ви мај“ ќе го прослави со храна и вино...
Радио Милева

„Господ нека ми прости“: Tијана Дапчевиќ ја „предвидела“ короната – 30 дена пред вонредната состојба ги кажала овие зборови

Екипата на естрадниот магазин „Телеграф.рс“ ја започна кампањата „Џетсет во четири ѕида“ во која разговараат со бројни познати од...
Радио Милева

Љупка Митрова по теркот на регионалните и светските старлети: Заради карантинот, тенот не смее да трпи (ФОТО)

Корона пандемијата и карантинот на сите им го превртеа животот наопаку, па кој како знае и умее се снаоѓа и адаптира на новонастанатите...
Радио Милева

Милица Павловиќ откри како ги поминува деновите во изолација: „Не знам како ќе се снајдам ако има маж со мене во станот“

Една од најзгодните српски пејачки Милица Павловиќ деновите во изолација ги поминува во својот стан во Белград, а сега открива дали...
Радио Милева

Камасутра фискултура: Марија Шерифовиќ вежбаше по дома заедно со нејзинoто куче, а песот, всушност се обиде „да вежба“ нешто друго… врз неа! (ВИДЕО)

Со оглед на тоа што беше надвор од својата земја, на Марија Шерифовиќ и е одреден карантин од 28 дена по враќањето во Србија. Пејачката...