изненадување

Пронајдени се 29 резултати на тема „изненадување“
Радио Милева

Откако новиот тест покажа дека Цеца е негативна на корона, ќерка и Анастасија, позитивно ја изненади: Построденденски шок! (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ мина низ вистински пекол во претходните две недели. Само неколку дена откако се роди нејзиниот прв...
Радио Милева

Ова досега се нема случено во „Амиџи шоу“: Милица Павловиќ се појави точно на полноќ со специјално изненадување за Амиџиќ

Пејачката Милица Павловиќ сношти направи општ хаос во емисијата „Амиџи шоу“. Имено, пејачката беше највена како една од гостите, а...
Љубов и Секс

Чекала одговор од момчето кое ѝ се допаѓало, а пораката стигнала по осум години и не била баш пријатна…

Австралијанката која се претставила како Сали, своето искуство го споделила на интернет. Таа останала целосно збунета кога добила порака...
Радио Милева

„Поуникатен подарок не сум добила“: Водителката Милена воодушевена од изненадувањето кое и го приреди гостинка во емисија (фото)

За неа домашните медиуми знаат да напишат дека е миленичка на пензионерите, таргет група која редовно ја следи Милена Антовска-Станковска...
Радио Милева

Му се исполни сонот: Антониа Гиговска среде аеродром му приреди големо изненадување на саканиот од кое тој остана со подзината уста (видео)

Вистинската љубов не познава никакви препреки и граници, а за желбите и за сите возможни нешта кои може да се случат, се потребни само...
Радио Милева

„Ова е само почеток“: Момчето на Кајли Џенер и приреди роденденско изненадување какво нема ни во бајките (видео)

Најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер, се пофали со пред-роденденското изненадување што го добила од нејзиното момче, раперот...
Радио Милева

Не можел да поверува на сопствените очи: Синот на Лепа Брена добил несекојдневен подарок од упорна обожователка

Синот на Лепа Брена откако се појави на сцената, се повеќе станува популарен и има фанови. Така деновиве на вратата од својот стан, Живојиновиќ...