изненадување

Пронајдени се 46 резултати на тема „изненадување“
Радио Милева

Изостана честитката од Анастасија: Мајката на Ѓудељ за нејзиниот посебен ден доби честитка само од поранешната на нејзиниот син (фото) 

Мајката на Немања Гудељ, Оливера, минатата сабота го прослави роденденот, но честитката на Анастасија Ражнатовиќ изостана, додека на...
Радио Милева

„Господе, помогни ми“: Наташа Беквалац на одмор дочека изненадување – и влетаа во шест наутро, па не знаела што ја снашло

Наташа Беквалац замина на заслужен одмор со ќерките, а потоа на истиот одмор доживеа и изненадување. Имено, поп дивата на социјалните...
Радио Милева

За Лила Филиповска заврши летото, па се на врати на снимање и доби пријатно изненадување: „Моите фанови се подбори од твоите“ (фото)

Лила Филиповска дека знае да ужива, знае да ужива, без разлика кое годишното време. Водителката на „Се или нешто“ летото го помина уживајќи...
Радио Милева

Ненајавена средба: Азис е голема естрадна ѕвезда, која претрпе безброј трансформации, ама мајка му има повеќе естетски корекции од него? (ФОТО)

Бугарскиот пејач од ромско потекло Азис е голема естрадна ѕвезда, која доживеа безброј визуелни и естстски трансформации. Неговата...
Радио Милева

Изненадување за роденден: Луна Ѓогани во седмиот месец од бременоста го напушти Белград и замина на ова егзотична дестинација

Луна Ѓогани на 8ми март го слави својот роденден, а по тој повод нејзиното момче и подари патување на луксузна дестинација. Имено, Марко...
Радио Милева

„Поуникатен подарок не сум добила“: Водителката Милена воодушевена од изненадувањето кое и го приреди гостинка во емисија (фото)

За неа домашните медиуми знаат да напишат дека е миленичка на пензионерите, таргет група која редовно ја следи Милена Антовска-Станковска...
Радио Милева

Kaролина Гочева не ни претпостави дека ќе добие вакво пријатно изненадување на концерт во Хераклеа (видео)

Пандемијата со корнавирусот кој веќе неколку месеци владее во светот ги остави естрадните уметници без работа, барем оние на кои примарна...
Радио Милева

Откако новиот тест покажа дека Цеца е негативна на корона, ќерка и Анастасија, позитивно ја изненади: Построденденски шок! (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ мина низ вистински пекол во претходните две недели. Само неколку дена откако се роди нејзиниот прв...
Радио Милева

Ова досега се нема случено во „Амиџи шоу“: Милица Павловиќ се појави точно на полноќ со специјално изненадување за Амиџиќ

Пејачката Милица Павловиќ сношти направи општ хаос во емисијата „Амиџи шоу“. Имено, пејачката беше највена како една од гостите, а...