ирена вељовска

Пронајдени се 6 резултати на тема „ирена вељовска“
Радио Милева

Ирена Вељовска ужива на море во Албанија како да е жена на султанот: Секси чочек, мини стриптиз, па сосе алишта во базенот (ФОТО)

Македонската фолкерка Ирена Вељовска ништо не може да ја спречи да го живее животот… И тоа по свое. Ниту здравствените опасности...
Радио Милева

Фолкерката „експлодираше“ во карантинот: Еротскиот танц на Ирена Вељовска во неколку чина, ќе се памети цела година (ФОТО+ВИДЕО)

Дека карантинтинот прави чуда и ги открива и најскриените пориви, страсти, умешности, таленти… докажаа многу светски и регионални...
Радио Милева

Што прават македонските пејачки во изолација – видовме, ама знаете ли на која што најмногу и недостасува во карантинот? (ФОТО+ВИДЕО)

„Проклета короно, пуста да останеш…“ – е една хумористична песна од анонимен автор и изведувач, која деновиве се провлекува на...
Радио Милева

Фолкерката Ирена Вељовска само по розови гаќички се потсети на празникот на љубовта и виното: „Сликава е само за Трифун“… ама затоа позата е само за…!“

Таа е една од оние македонски фолкерки на кои мајката природа покрај гласот и дала рамна снага и доволно сексапил, за да биде меѓу најзгодните...