Индира Арадиновиќ

Пронајдени се 18 резултати на тема „Индира Арадиновиќ“
Радио Милева

Огромни гради и тесен струк: Пејачката Инди по операцијата на желудникот има 30 килограми помалку (фото)

Пејачката Индира Арадиновиќ доживеа вистинска драма кон крајот на годината – операцијата за намалување на желудникот која и предизвика...
Радио Милева

По операцијата на желудникот од која едвај спаси жива глава Инди се пофали дека има 58 килограми, но вели дека згрешила (фото)

Пејачката Индира Арадиновиќ- Инди се оперираше за да го намали желудникот, а интервенцијата се искомплицира, но за среќа се’ заврши...
Радио Милева

Бела тантела и ултра отворено деколте: Инди ги „истури“ бујните силикони, а сите забележаа дека има модрици (фото)

Пејачката Индира Арадиновиќ – Инди ги изненади сите со една од нејзините последни фотографии на Инсатграм. Инди на фотографијата...