игор којиќ

Пронајдени се 30 резултати на тема „игор којиќ“
Радио Милева

Екс-сопругот на Северина секој ден со нов „удар“: Игор пред детето ми се закануваше и ме навредуваше, ќе го заштитам синот од тоа дивјачко однесување!“

Сигурно е дека Милан Поповиќ (54) ќе поднесе пријава против Игор Којиќ (32), по вербалениот инцидент во четвртокот, 28-ми ноември. Поточно,...
Радио Милева

По обвинувањата на Северина дека нејзиниот син го малтретираат во училиште, се огласи и Милан Поповиќ: „Игор Којиќ го испровоцирал инцидентот“

На одржаната пред конференција на хрватската пејачка Северина по повод големата регионална турнеја „The Magic Tour”, пејачката изнесе шокантни...
Радио Милева

На Игор Којиќ му се заканува казна: И покрај забраната на судот, објавил заедничка фотографија со малолетниот син на Северина

Игор Којиќ, наводно, ќе мора да ги сноси последиците бидејќи прекршил судска одлука во врска со објавување фотографии на малиот Александар,...
Радио Милева

Сосетка на Северина тврди дека пејачката го избркала сопругот од нивниот заеднички дом: „До кога мислиш да те финансирам?“

Пејачката Северина Којиќ е во брак со Игор Којиќ веќе пет години, а парот е често во центарот на вниманието и во медиумите може да се...
Радио Милева

Игор Којиќ „уловен“ на безбедносни камери како пред куќата на поранешниот на Северина поставува мистериозен предмет?! (фото)

Во јавноста како бомба одекна веста дека Игор Којиќ, сегашниот сопруг на Сверина, наводно е снимен во Загреб пред куќата на бизнисменот...