харис џиновиќ

Пронајдени се 20 резултати на тема „харис џиновиќ“
Радио Милева

Ќерката на Харис Џиновиќ објави фотографија на која позира по долна облека, па ја разбуди машката фантазија

Ќерката на Харис Џиновиќ, Џина Џиновиќ е активна на социјалните мрежи, па често знае да објави фотографии со кои ќе го привлече вниманието. Така...
Радио Милева

„Не паѓа ми на памет да гледам како ги “напрчила“ усните и го покажува з*дникот“: Харис Џиновиќ проговори за неговата ќерка и нејзините провокативни фотографии

Ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ е активна на социјалните мрежи каде што има голем број на следбеници. Нејзиниот татко, пејачот Харис...
Радио Милева

Ќерката на Харис Џиновиќ му ја (у)краде славата: Запознајте ја Џина, која е вистинска убавица и позната ТикТокерка (ФОТО)

Ќерката на познатиот пејач Харис Џиновиќ не само што израсна во вистинска мала убавица, туку полека му ја краде славата на својот познат...
Радио Милева

Прочуениот „крал на кафеаната“ откри досега непознати детали за себе: Харис Џиновиќ не почнал да носи шешир затоа што е ќелав, туку заради сосема друга причина (ВИДЕО)

Шапката, поточно шеширот е негов заштитен знак со децении, и вистинска реткост е да го видите без тој моден дета на себе. Покрај шеширот...
Радио Милева

„Сите на изненади“: Сопругата на Харис Џиновиќ проговори за врската на 17 годишната ќерка со фудбалерот на Црвена ѕвезда (фото)

Сопругата на пејачот Харис Џиновиќ долго беше противник за тоа да нејзините деца имаат профили на социјалните мрежи. Но, јавноста имаше...
Радио Милева

Децата на естрадните ѕвезди мета на сајбер криминал: Малолетните ќерки на Здравко Чолиќ, Наташа Беквалац, Харис Џиновиќ, Анабела Атијас, Душица Јаковљевиќ… на удар (ФОТО)

Малолетните ќерки на Наташа Беквалац, Здравко Чолиќ, Харис Џиновиќ, Анабела Атијас и Душица Јаковљевиќ биле мета на компјутерски криминал,...
Радио Милева

Погледнете како изгледа бабата на Харис Џиновиќ: Многумина мислат дека и е сестра на Мелина, а не мајка (фото)

Познато е дека популарниот пејач Харис Џиновиќ има убава, млада сопруга. Неговата љубов со дизајнерката Мелина Џиновиќ, која е три децении...
Радио Милева

Какви мачки: Мелина во прв ред во друштво на сестра си на концертот на сопругот Харис Џиновиќ (фото)

Пејачот Харис Џиновиќ (68) направи вистински спектакл вчеравечер, 25 декември, во преполниот „Сава центар“ каде што одржа свој соло-концерт. Пејачот...
Радио Милева

И министерот и водителот би малку… Еве како реагираа Ивица Дачиќ и Јана Стојановска кога Огнен Амиџиќ им ја пушти бруталната секс сцена од „Сенки на Балканот“ (ФОТО+ВИДЕО 18+)

Актерка и поранешна Мис на Македонија Јана Стојановска беше гостинка кај Огњен Амиџиќ заедно со српскиот министер Ивица Дачиќ и фолк...