хана хуљиќ

Пронајдени се 21 резултати на тема „хана хуљиќ“
Радио Милева

Хана Хуљиќ за прв пат проговори за улогата на мајка: Призна што ја мачи и откри дали со Петар Грашо планираат уште една свадба (фото)

Хана Хуљиќ и Петар Грашо добија ќерка пред еден месец, а нивниот приватен живот не престанува да интригира. Тие станаа родители во средината...
Радио Милева

Данијела Мартиновиќ во 1995 година се венчаше во истата црква во која се венчаа Петар Грашо и Хана Хуљиќ

Петар Грашо и Хана Хуљиќ се венчаа претходната сабота (19.02.2022). Популарниот пар го изговори судбоносното „да“ во црвката „Свети Доминика“ ...
Радио Милева

Заедно во старо видео на групата „Магазин“: Кој можеше тогаш и да помисли дека тригодишната Хана еден ден ќе и го преземе Грашо на Данијела? (ВИДЕО)

Љубовниот триаголник: Данијела Мартиновиќ-Петар Грашо-Хана Хуљиќ не престанува да ја интригира јавноста, а сега едно видео од 1993 година...
Радио Милева

Свадбата на Петар Грашо и неговата избраничка е на праг, а идната невеста ја шокираше јавноста: Хана Хуљиќ ќе носи венчаница од омилениот креатор на Данијела!?

Иако се шпекулираше дека венчавката на Хана Хуљиќ и Петра Грашо  ќе биде одложена поради ситуацијата со корона пандемијата, се чини...
Радио Милева

Тончи Хуљиќ се огласи по написите дека неговата ќерка ќе добие дете со Петар Грашо: „Често ги прашував кога ќе станам дедо“

Пејачот Петар Грашо и неговата девојка, ќерката на Тончи Хуљиќ, Хана Хуљиќ ќе станат родители. Овие вести ги потврди и Хана која истакна...
Радио Милева

Се жени Петар Грашо: По раскинувањето на 24 годишната врска со Данијела Мартиновиќ, пејачот ќе каже „да“ на Хана Хуљиќ

Петар Грашо и Хана Хуљиќ ќе се венчаат во 2022 година, пишува ртл.хр Како што тврди извор близок на парот, Хана веќе одбрала и дизајнер кој...
Радио Милева

Петар Грашо се огласи по написите дека е во врска со 14 години помладата Хана Хуљиќ, ќерката на Тончи Хуљиќ

По пишувањата на хрватските медиуми дека Петар Грашо наводно е во врска со Хана Хуљиќ, ќерката на Тончи Хуљиќ, се огласи и пејачот и ги...